İrem Kınay kimdir? Kaç Yaşında, Nereli? Sevgilisi var mı? Evli Mi? Boşandı Mı? Nevbahar Koç kimdir?

30.12.2022
İrem Kınay kimdir? Kaç Yaşında, Nereli? Sevgilisi var mı? Evli Mi? Boşandı Mı? Nevbahar Koç kimdir?

İrem Kınay kimdir? Kaç Yaşında, Nereli? Sevgilisi var mı? Evli Mi? Boşandı Mı?

İrem Kinay, stili ve kitaplara olan tutkusu sayesinde, Assouline’in İstanbul’daki ilk butiğini başlatması için ilham kaynağı oldu.

Assouline Türkiye marka sahibi olarak Assouline Bebek mağazasının kapılarını 2010 senesinde açtı.

2017 yılllarında Bosphorus Private kitabıyla Türkiye ve yurt dışında ses getiren bir projeye imza atan Nevbahar Koç ve İrem Kınay hayli konuşulan isimler olmuşlardır.

2019 yılında Sabancı Holding eski CEO’su Celal Metin’in kızı İrem Hanım ile Türk gemicilik sektöründe saygın bir yeri olan Hasan Kınay’ın oğlu Sina Bey, evliliklerini sonlandırdı.

Nevbahar Koç kimdir, kaç yaşında, nereli?

Nevbahar Demirağ Koç 10 Mart 1974 tarihinde doğdu. Nevbahar Demirağ’ın annesi 1970 yılının Türkiye Güzellik Kraliçesi Afet Tuğbay, babası AND Film’in patronu Turgut Demirağ. Nevbahar Demirağ ilkokuldan üniversiteye kadar, tüm eğitimini Amerika’da yaptı.

Turquoise Coast’ nasıl ortaya çıktı? ve Kitapta okuyucuları neler bekliyor? sorularına bir röportajlarında şu cevabı vermişlerdir.

İrem Kınay: Bir mavi yolculuk kitabı yapmak uzun zamandır rüyamdı.

Nevbahar Koç: ‘Turquoise Coast’ta gerçeklik ve hayal dünyası arasında dolaşıyoruz. İnsanların hem kitapta gördükleri yerlere gitmek istemelerini, hem de kendilerini kitapta yer alan öğelerle özdeşleştirerek esinlenmelerini istiyoruz. Güney sahillerimiz hayal dünyası gibi