ishowspeed kimdir? IShowSpeed gerçek adı? IShowSpeed boyu? IShowSpeed yaşı? IShowSpeed dini nedir? Darren Watkins kimdir?

07.12.2022
ishowspeed kimdir? IShowSpeed gerçek adı? IShowSpeed boyu? IShowSpeed yaşı? IShowSpeed dini nedir? Darren Watkins kimdir?

ishowspeed kimdir? IShowSpeed gerçek adı? IShowSpeed boyu? IShowSpeed yaşı? IShowSpeed dini nedir?

Sosyal medyada hayli konuşulan isim ishowspeed geçtiğimiz gün açtığı bir yayında cansız mankenle sevgili olduğunu duyurarak herkesi şaşkına çevirmişti. Kullanıcı adı olarak kendine iShowSpeed adını seçen genç fenomenin asıl adı ise Darren Watkins. @ishowspeed kullanıcı adı ile instagramda bulunur.

IShowSpeed
Video İçeriği Üretici
https://www.ishowspeedstore.com/

IShowSpeed gerçek adı? Darren Watkins kimdir?

iShowSpeed kullanıcı adına sahip Youtube yayıncısının doğum tarihi 21 Ocak 2005’tir. Yani 17 yaşındadır. iShowSpeed şu anda Los Angeles, Kaliforniya, ABD’de yaşamaktadır. 178 Cm boyundadır.

iShowSpeed kullanıcı adını kullanan Youtube ve Twitch yayıncısının gerçek adı Darren Watkins Jr.’dır.

Corona döneminin gün yüzüne çıktığı ve pandeminin giderek arttığı dönemde yükselişe geçen iShowSpeed, Youtube ve Twitch kanalında yaptığı yayınlarla milyonlarca kişiye ulaşabilmeyi başarmıştır.

2005 yılında Ohio’da doğan iShowSpeed aslen Amerika’lı bir gençtir. Çocukluğunu Ohio’da geçiren Speed’in 2 küçük kardeşi vardır.

Küçüklüğünden bu yana oyunlara merakı bulunan yayıncının Youtube’daki ilk videosu 2018 yılında kanalına yüklemiş olduğu NBA 2K18 oyunun bir kliptir.

Yavaş bir başlangıçla Youtube’a giriş yapan Speed’in şu anda Youtube kanalında 12 milyondan fazla takipçi bulunmaktadır.

Futbol oynamayı seven ve şu anda lise ikinci sınıfta olan iShowSpeed’in okul hakkındaki görüşü; ‘’Okul boşa zaman harcıyor.’’ Şeklinde.

Darren Watkins’in Instagram, Twitter, TikTok ve benzeri sosyal medya uygulamalarında büyük bir hayran kitlesi bulunmaktadır.