İsmail Küçükkaya FOX TV’den Neden Ayrıldı ?

24.08.2022
İsmail Küçükkaya FOX TV’den Neden Ayrıldı ?

İsmail Küçükkaya FOX TV’den Neden Ayrıldı ?

İsmail Küçükkaya FOX TV’den Neden Ayrıldı, Hangi Kanala Geçti İsmail Küçükkaya halk tv programı saat kaçta başlıyor? Detayları haberimizin ayrıntılarından öğrenebilirsiniz.

FOX TV’de uzun yıllardır sabah saatlerinde Çalar Saat programı ile haberleri sunan ve yüksek reytingi bulunan İsmail Küçükkaya’nın FOX TV’den ayrıldığı açıklandı. İsmail Küçükkaya FOX TV’den neden ayrıldı? İsmail Küçükkaya’nın yeni kanalı hangisi?

Uzun yıllar boyunca FOX TV ’de yayın hayatına devam eden İsmail Küçükkaya yeni kanala geçti.

İSMAİL KÜÇÜKKAYA FOX TV’DEN AYRILDI

Türk televizyon dünyasında önemli bir transfer gerçekleşti. Uzun yıllar boyunca FOX TV’de her sabah Çalar Saat programı ile sabah haberlerini sunan İsmail Küçükkaya’nın kanalından ayrıldığı açıklandı. Peki İsmail Küçükkay FOX TV’den neden ayrıldı? İsmail Küçükkaya’nın FOX TV’den ayrılmasının nedeni ne?

İSMAİL KÜÇÜKKAYA NEDEN AYRILDI?

İsmail Küçükkaya uzun yıllardır Çalar Saat programı ile Fox TV’de izleyicilerin karşısına çıkıyor ve yüksek reyting oranlarını da yakalıyordu. Sürpriz bir şekilde FOX TV’den ayrılan İsmail Küçükkaya’nın bu ayrılışının nedeni merak edilmeye başlandı. Ne FOX TV’den ne de İsmail Küçükkaya cephesinden bu şok ayrılığın nedeni ile alakalı olarak herhangi bir açıklama yapılmadı. Tarafların sürpriz ayrılık nedeni ile alakalı olarak kısa bir süre içerisinde açıklama yapmaları bekleniyor.

İsmail Küçükkaya’nın hangi kanala geçtiği ise kısa bir süre içerisinde belli oldu. Buna göre İsmail Küçükkaya artık haber programını Halk TV’de yapacak. Halk TV’ye geçen İsmail Küçükkaya’nın yeni bir programa mı başlayacağı yoksa FOX TV’deki programı mı Halk TV’de devam ettireceği açıklanmadı. İlerleyen günlerde İsmail Küçükkaya’nın Halk TV’de hangi konseptte program yapacağı da açıklanacak.