İzzet Antebi kimdir? Nerelidir?

25.08.2022
İzzet Antebi kimdir? Nerelidir?

İzzet Antebi 1 Haziran 1977 tarihinde dünyaya geldi. Ünlü işadamı Moris Antebi’nin oğludur. Kariyerini ailesiyle birlikte yürüttüğü Üniteks isimli aile şirketinde ilerleten İzzet Antebi, şirketin yönetiminde söz sahibidir. Giyim üzerine faaliyet gösteren firmanın İstanbul ve İzmir’de üretim tesisleri bulunmaktadır.

İzzet Antebi, bir dönem farklı lokasyonlarda hizmet veren Venge isimli restoranların da sahibidir.

Uniteks adlı şirketin iki fabrikası var biri boyahane: Çerkesköy Organize Sanayi Bölgesi’nde. Diğer İstanbul’da, konfeksiyon. Bu fabrikaların sahipleri ve yönetim kurulu üyeleri aynı ailenin mensupları, Moris, İzzet ve Nüket Antebi.

Şimdilerde oyuncu Tuvana Türkay ile sevgili olan İzzet Antebi, magazin gündeminde sık sık duyuluyor. 12 yıllık evliliği sonrası ünlü manken Tuvana Türkay’la birlikte olan İzzet Antebi’nin darbedildiği iddiaları gündeme gelmişti. Cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden İzzet Antebi, 2009 yılında evlendiği Didem Sarı’dan geçtiğimiz yıl eylül ayında boşanmıştı. Mila ve Moris Mert adında iki çocukları bulunan çift, velayet konusunda da ortak vekalete imza attı.

1 Haziran 1977 tarihinde dünyaya gelen İzzet Antebi, ünlü iş insanı Moris Antebi’nin oğludur.

Kariyerini ailesiyle birlikte yürüttüğü Üniteks isimli aile şirketinde ilerleten İzzet Antebi, şirketin yönetiminde söz sahibidir.

Giyim üzerine faaliyet gösteren firmanın İstanbul ve İzmir’de üretim tesisleri bulunmaktadır.

Uzun yıllar mutlu bir evlilik tablosu çizdiği eşi Didem Antebi ile ayrılık kararı alan İzzet Antebi, 2009 yılında başladıkları ilişkiyi noktaladı. Çiftin evliliklerinden iki çocukları bulunuyor.

İzzet Antebi şimdilerde oyuncu Tuvana Türkay ile birliktelik yaşıyor.