Jermin Çetinkaya Kimdir? Nereli? Jermin Çetinkaya eşi kim? Jermin Çetinkaya mesleği? Narod Çetinkaya kimdir? Narod Çetinkaya ne is yapıyor?

28.06.2022
Jermin Çetinkaya Kimdir? Nereli? Jermin Çetinkaya eşi kim? Jermin Çetinkaya mesleği? Narod Çetinkaya kimdir? Narod Çetinkaya ne is yapıyor?

Jermin Çetinkaya Kimdir? Nereli? Jermin Çetinkaya mesleği? Narod Çetinkaya kimdir? Narod Çetinkaya ne is yapıyor?

Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Jermin Çetinkaya Kimdir? Nereli? Jermin Çetinkaya eşi kim? Jermin Çetinkaya mesleği? Narod Çetinkaya kimdir? Narod Çetinkaya ne is yapıyor? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Fransızcadan aktarılan Jermen ve Jermin biçimleri hemen tüm örneklerde Ermenilere aittir. Jermin Çetinkaya Sibil Çetinkaya’nın annesidir. Bir röportajında Sibil ” Gerçekten de öyle, kendisi benim en yakın arkadaşım. Mükemmel bir anne, ben onunla ilgili hiçbir şikayette bulunamam vallahi. Her derdime koşar ve yeri geldiğinde de beni kendime getirmek için bana hayat dersi verme moduna girer.” demiştir. Buna binaen Jermin Çetiknkaya ise ” Evet, gerçekten Sibil ile olmak çok güzel. Eğlenceli ve hayata pozitif bakan bir kızım var. Her zaman mutlu bir çocuk oldu, o yüzden onunla vakit geçirmek bana her zaman iyi gelir.” demiştir.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Jermin Çetinkaya Kimdir? Nereli? Jermin Çetinkaya eşi kim? Jermin Çetinkaya mesleği? Narod Çetinkaya kimdir? Narod Çetinkaya ne is yapıyor? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Sibil Çetinkaya kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Ne iş yapar?

10 Mayıs 1997 doğumludur. Ablası Narod Çetinkaya sayesinde sosyal medya platformu youtube popüler oldu. Arama motorlularında en çok araştırılan diğer bir konu ise Sibil Çetinkaya ermeni mi? sorusudur. Adının Ermenice olduğu için Ermeni olduğuna inanılan Sibil Çetinkaya aslen Sivaslıdır.

Hayatı ve ailesi ile alakalı çok sorulan sorular arasında Babasının Ne iş Yaptığı Sorulmuş Kesin olmamakla birlikte Sibil Çetinkaya’nın Babasının işi Elektrik panosu üreten bir firmanın sahibi olduğu bilinmektedir. Sibil Çetinkaya Kim; Son zamanlarda sosyal medyanın yükselen trendlerde bulunan sosyal medya fenomenleri arasında. İnstagram, Tiktok ve Youtube gibi sosyal medya platformlarında ve youtube sitesinde videoları en çok izlenen arasında bulunmaktadır.

Hızla gelişen dijital medya dünyasının önde gelen ajanslarından Games Medya’nın kurucu ortağı olan Narod Çetinkaya, öğrenimini Notre Dame de Sion Fransız Lisesi’nden sonra Galatasaray Üniversitesi İşletme bölümünde tamamladı.

Narod ÇETİNKAYA kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Ne iş yapar?

Hızla gelişen dijital medya dünyasının önde gelen ajanslarından Games Medya’nın kurucu ortağı olan Narod Çetinkaya, öğrenimini Notre Dame de Sion Fransız Lisesi’nden sonra Galatasaray Üniversitesi İşletme bölümünde tamamladı. Üniversite hayatı sonrası kariyerine aile şirketinde finans yöneticisi olarak devam eden Narod Çetinkaya, yaşam koçluğu eğitimlerini tamamlayarak yeni kariyer hedeflerinde hızla yol aldı. Şimdi ise influencer marketing ve dijital proje içerikleri üretmeye devam etmekle birlikte, dijital platformlarda dizi yapımcılığını da sürdürmektedir.