Kabaktepe kimdir? Osman Nuri Kabaktepe kimdir?

14.08.2022
Kabaktepe kimdir? Osman Nuri Kabaktepe kimdir?

Osman Nuri Kabaktepe kimdir? Nereli, kaç yaşında, hangi partiden Osman Nuri Kabaktepe’nin hayatı ve biyografisi Osman Nuri Kabaktepe telefon numarası? Mail adresi? Osman Nuri Kabaktepe ne iş yapıyor?

Osman Nuri Kabaktepe, 1 Aralık 1970’te Ordu’nun Fatsa ilçesinde dünyaya geldi. Fatsa İmam Hatip Lisesini bitirdi. Akabinde Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun oldu. Aynı bölümde yüksek lisans eğitimini tamamladı.

Refah Partisi ve Fazilet Partisinde çeşitli görevler üstlendi. Kurucu başkanı da olduğu Saadet Partisi İstanbul il yönetimi ve partinin Genel İdare Kurulu üyeliği görevinde bulundu. 2004 yerel seçimlerinde SP’den Fatsa belediye başkan adayı oldu.

Saadet Partisi Gençlik Kolları Eski Genel Başkanlığı da yapan Kabaktepe, İlim Yayma Cemiyeti denetim kurulu üyeliği ve Türkiye Gençlik Vakfı (TUGVA) yüksek istişare kurulu üyeliği, Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Platformu Derneği genel başkan yardımcılığı görevinde de bulundu. 2016 yılında da Maarif Vakfı yönetim kurulu üyeliğine seçildi. Kabaktepe, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Osman Nuri Kabaktepe doğum tarihi : 1 Aralık 1970

Osman Nuri Kabaktepe kaç yaşında : 50 yaşında

Osman Nuri Kabaktepe nereli : Ordu

Osman Nuri Kabaktepe mesleği ne : Siyasetçi