Eda Özkorucuklu kimdir, nerelidir? Kaç yaşında? Eda Özkorucuklu ne iş yapıyor? Eda Özkorucuklu Sevgilisi?

31.12.2022
Eda Özkorucuklu kimdir, nerelidir? Kaç yaşında? Eda Özkorucuklu ne iş yapıyor? Eda Özkorucuklu Sevgilisi?

Eda Özkorucuklu instagram? Eda Özkorucuklu Kadir Ezildi? Kadir Ezildi sevgilisi kimdir? Eda Özkorucuklu kimdir, kaç yaşında, nereli? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Kadir Ezildi sevgilisi 2023 kimdir? Eda Özkorucuklu kimdir, kaç yaşında, nereli? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Temizlik Benim İşim isimli programın eğlenceli sunucusu Kadir Ezildi’nin gülen yüzünün ardında herkesi yasa boğan bir hikaye ortaya çıktı.

Geçtiğimiz haftalar bir programa katılan ve hayat hikayesini anlatan sunucu izleyenleri gözyaşına boğdu. Daha çocukken annesi ile babası ayrılan Ezildi babasız kalarak yoksulluk içinde büyümek zorunda kaldığını anlatmıştı. Ebeveynlerinin ayrılığından sonra babasını hiç görmeyen sunucu, “Babamı hatırlamıyorum ve yaşattığı şeylerden dolayı onu affetmiyorum” sözlerini kullanmıştı.

Kadir Ezildi, Eda Özkorucuklu isimli sevgilisiyle ilişkilerini sosyal medyadan resmen ilan etti.

Eda Özkorucuklu instagram adresi?

Eda Özkorucuklu instagramda @eda_ozkorucuklu kullanıcı adı ile bulunmaktadır.

27 yaşında olan Kadir Ezildi 19 Mart 1995 tarihinde dünyaya geldi. Kadir Ezildi’nin aslen Konyalı olduğu biliniyor.

Aslen Konyalı olmasına karşın İstanbul’da yaşıyor. Çocukluğundan bu yana temizlik işlerine ilgi duyan Ezildi’nin rahatsızlığı olduğu biliniyor.

Ezildi’nin “Obsesif Kompülsif Bozukluk” hastası olduğu belirtiliyor.

Temizlik konusunda aşırı titiz olan insanlara verilen bu tanımlama, onun için çok da sorun teşkil etmiyor. Çünkü bu özelliğini şu anda paraya ve hayat şekline çevirmiş durumda.

Yaptığı bazı röportajlarda temizlik takıntısı nedeniyle kız arkadaş bulmakta zorlandığını ifade eden ünlü isim sonunda kız arkadaşının ismini de açıkladı. Takipçileri paylaşıma resme aşka geldiler tarzında olumlu yorumları ile paylaşımı süslemeyi başardılar.

Eda Özkorucuklu sevgilisi kimdir?

Kadir Ezildi’nin kız arkadaşının adı ise Eda Özkorucuklu olduğu öğrenildi.

Ancak mesleği ve kedisi hakkında henüz bir bilgiye sahip olunamadı. Gelecek olan programlarda ünlü ismin sevgilisi hakkında açıklama yapması beklenmekte.

Öte yandan bu paylaşımın ardından henüz çiftin bir paylaşımı gelmedi.

Kadir Ezildi son zamanlarda sıklıkla gündemde kalmayı başaran isimlerden arasında yer almakla birlikte son zamanlarda gelecek vaat eden ünlüler arasında da yer alıyor.

Sosyal medya adresini oldukça aktif bir şekilde kullanan Kadir Ezildi son paylaşımlarıyla herkesi şaşkına uğrattı. İsmi Eda olduğu bilinen kız arkadaşı da Kadir Ezildi ile fotoğrafını paylaşarak o saçlar illa okşanacak notunu düştü.

Ünlü sunucunun hayranları ise Kadir aşka geldi diyerek yorum yaptılar. Temizlik takıntısı nedeniyle aşkı bulamadığını söyleyen Ezildi, boy boy mutluluk pozları vererek düşman çatlattı. Kız arkadaşının güzelliği ise dikkatlerden kaçmadı.

Birbirine çok yakıştırılan ikili resmen sosyal medyayı salladı. Ezildi’nin hayranları bu duruma en çok Kadir’in annesi sevinecek diyerek esprili yorumlara neden oldu. İşte Kadir Ezildi’nin çok merak edilen güzeller güzeli kız arkadaşı.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Kadir Ezildi sevgilisi 2023 kimdir? Eda Özkorucuklu kimdir, kaç yaşında, nereli? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.