Kamer Aygün kimdir? Hisseden Adam kimdir? Nereli? Hisseden adam kaç yaşında?

22.11.2023
Kamer Aygün kimdir? Hisseden Adam kimdir? Nereli? Hisseden adam kaç yaşında?

Hisseden Adam kimdir? Nereli? Hisseden adam kaç yaşında? Kamer Aygün kimdir?

Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Kamer Aygün kimdir? Hisseden Adam kimdir? Nereli? Hisseden adam kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Kamer Aygün, sosyal medyanın fenomen isimlerinden biridir. “Hisseden Adam” adıyla bilinen Kamer Aygün, doğa temalı videolarıyla Tiktok, Instagram ve Youtube gibi platformlarda hızla popülerlik kazanarak adını duyurdu. İlk olarak Instagram üzerinden sosyal medya paylaşımlarına başlayan Aygün, daha sonra Tiktok ve Youtube üzerinden geniş bir kitleye ulaştı. Kamer Aygün, Rizeli bir isim olup, şu anda Rize’de yaşamaktadır. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra doğayla iç içe bir yaşam sürmeye başlamıştır. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur.

Kamer Aygün’ün sosyal medya hesapları şu şekildedir:

  • Tiktok: @hissedenadam
  • Youtube: @HissedenAdam
  • Instagram: @hisseden.adam

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Kamer Aygün kimdir? Hisseden Adam kimdir? Nereli? Hisseden adam kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

error: Content is protected !!