Kardelen Kocatürk kimdir, nerelidir? Kaç yaşında? Boyu? Biyografi

Şu anda Sözcü TV kadrosunda yer alan Kardelen Kocatürk, İstanbul Üniversitesi’nde eğitim görüyor. Peki Kardelen Kocatürk kimdir, nerelidir? Kaç yaşında? Boyu? Biyografisi..

10.11.2023
Kardelen Kocatürk kimdir, nerelidir? Kaç yaşında? Boyu? Biyografi

Kardelen Kocatürk Kimdir? Kardelen Kocatürk Nerelidir? Kardelen Kocatürk Kaç yaşında? Kardelen Kocatürk Boyu kaç? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Kardelen Kocatürk Kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Boyu? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Kardelen Kocatürk Biyografi

2023 yılının şubat ayından itibaren ise Sözcü TV kadrosuna dahil edilen Kardelen Kocatürk snowglobee_kullanici adi ile instagramda bulunur.

Kardelen Kocatürk, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden lisans eğitimini tamamlayan bir muhabirdir.

Kariyerine Birgün gazetesinde editör ve muhabir olarak başlamış, ardından Medya Faresi’de editör olarak çalışmıştır. Daha sonra Halk TV’ye geçerek 3 yıl boyunca haber muhabiri olarak görev yapmıştır.

Kısa bir süre TGRT Haber’de muhabirlik yapmış ve 2023 yılı Şubat ayından itibaren Sözcü TV bünyesinde muhabir olarak çalışmaktadır. Sizler için Kardelen Kocatürk Kimdir? Kardelen Kocatürk Nerelidir? Kardelen Kocatürk Kaç yaşında? Kardelen Kocatürk Boyu kaç? Sorularını yanıtladık. Kocatürk Profesyonel kariyerine ise Birgün Gazetesi’nde başladı. 2 seneye yakın süren kariyerinin ardından ünlü internet portalı medyafaresi.com’da çalıştı. Buradan Halk TV’ye geçiş yaptı ve 3 yıla yakın muhabir olarak haberleri aktarıp mikrofon uzattı.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Kardelen Kocatürk Kimdir? Kardelen Kocatürk Nerelidir? Kardelen Kocatürk Kaç yaşında? Kardelen Kocatürk Boyu kaç? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.