Kardeşlerim Leyla Barçın Nazlı Çetin Kimdir? Elbise ve Kıyafetleri

16.09.2022
Kardeşlerim Leyla Barçın Nazlı Çetin Kimdir? Elbise ve Kıyafetleri

Kardeşlerim Leyla Barçın (Nazlı Çetin) Elbise ve Kıyafetleri

Atv’nin sevilen kardeşlerim dizisine yeni transfer olan güzel oyuncu Nazlı Çetin, Leyla Barçın karakteri ile 2 sezon diziye katılmıştır. Dizide Tolga karakterinin kuzeni olarak gelen Leyla Barçın Asiye ve Ömer’le barışmayacak ve onlara düşman olacaktır. 29 Nisan 2000 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Güzel oyuncu Nazlı Çetin dizileri ise aşağıda maddeler halinde yer almaktadır:

2022 Kardeşlerim (Leyla Barçın)
2021 Mucize Doktor
2020 Şeref Sözü (Hicran)

Nazlı Çetin’in İnstagram da toplamda 67 gönderisi yer almaktadır. Yaklaşık olarak ise 30 bin takipçisi bulunur. Nazlı Çetin’in resmi İnstagram hesabı: @nazcetnn olarak karşınıza çıkar. Henüz 22 yaşında olan güzel oyuncu Nazlı çetin evli değildir ve sevgilisinin olup olmadığı bilinmemektedir.

Bunun yanı sıra alınan bir dieğr haberlere göre Nazlı çetin ekndisinden 14 yaş büyük Yargı dizisinin Pars rolüne hayat veren Mehmet Yılmaz AK ile sevgili olmuştur. Fakat güzel oyuncu Nazlı Çetin ve yakışıklı oyuncu Mehmet Yılmaz AK çifti yollarını ayırmıştır.

Nazlı Çetin’in kıyafetlerini detaylı olarak ele alacak olursak düzgün fiziği sayesinde güzel oyuncuya ne giyse direkt olarak yakışmaktadır. Zaten güzel oyuncu Nazlı Çetin daha önceki yıllarda Mis Turkey güzellik yarışmasına katılım göstermesi ile bilinmektedir. Nazlı Çetin’in şimdilerde rolü ise ATv’nin sevilen dizisi Kardeşlerim dizisinde Leyla Barçın karakterine hayat vermektir. Bunun yanı sıra güzel oyuncu Nazlı Çetin performansı ile tam not almıştır.