Hazal Subaşı Kimdir? Hazal Subaşı boyu kaç cm? Hazal Subaşı dövmesi ne yazıyor?

10.01.2023
Hazal Subaşı Kimdir? Hazal Subaşı boyu kaç cm? Hazal Subaşı dövmesi ne yazıyor?

Kasaba Doktoru Leyla Kimdir? Kasaba Doktoru Hazal Subaşı Kimdir? Hazal Subaşı boyu kaç cm? Hazal Subaşı dövmesi ne yazıyor?

Hazal Subaşı dövmesi ne yazıyor?

Subaşının göğsündeki dövmesinde Fransızca olarak, “Doğru kararlar ver, mutlu yaşa” yazıyor. İşte Kasaba Doktoru’nun Leyla’sı Hazal Subaşının boyu: 168 cm.

Hazal Subaşı, 2 Mayıs 1995 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. İzmir Ekonomi Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nde eğitim gördü. 2015 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında üçüncü seçildikten sonra oyuncu olmaya karar vererek bu yönde eğitimler aldı. Miss Supranational’a katılan ilk Türk kadın oldu.

TRT 1, Cuma günkü yayın akışını değiştiren bir karar alarak yeni bir diziyle izleyici karşısına çıkıyor. Dizide “Ömer” ile “Hakan”ın şehre uzak bir belde hastanesinde (dizinin ismi belirlenirken kasaba tercih edilmiş) yolları kesişiyor. “Ömer” babasını kaybettikten sonra doktor olmaya karar veren yetenekli ve gelecek vaat eden bir karakter. Hakan ise kendini hayat kurtarmaya adamış, ‘efsane’ olarak anılan bir cerrah.

2 Mayıs 1995 İzmir doğumlu Hazal Subaşı 26 yaşındadır. Türk oyuncu ve eski manken olan İzmir Ekonomi Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nde eğitim aldı. 2015 yılında Miss Turkey yarışmasına katıldı ve üçüncü oldu.

Kasaba Doktoru “Leyla” kimdir?

Kasaba Doktoru dizisinde “Doktor Leyla Erpek” karakteri 26 yaşındaki oyuncu Hazal Subaşı tarafından canlandırılıyor. Hazal Subaşı, 2 Mayıs 1995 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. 1 milyondan fazla kişi tarafından takip edilen Hazal Subaşı İnstagram’da @hazalsubasii kullanıcı adıyla varlık gösteriyor.

İzmir Ekonomi Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nde eğitim görd]kten sonra 2015 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasına katıldı ve üçüncü oldu. Kariyerine oyuncu olarak devam etme kararı verdikten sonra eğitimler aldı. Miss Supranational’a katılan ilk Türk kadın mankendir.

Hazal Subaşı’nın daha önce yer aldığı televizyon dizileri arasında Adını Sen Koy (2016-2018), Bir Umut Yeter (2018), Halka (2019) ve Çukur (2019-2021) dizileri bulunuyor. Bu dizilerde Hazal Subaşı “Zehra”, “Elif”, “Bahar” ve nehir gibi karakterlerle tanındı.

İnternet dizilerinde de oyunculuk yapan Hazal Subaşı yakın bir zamanda Bizi Ayıran Çizgi dizisinde “Sinem” karakteriyle boy göstermişti.

Subaşı ayrıca Ölüm Kime Yakışır ve Sıcak Kafa (“Şule” rolünde) internet dizilerinde de yer alıyor.

TRT 1’in iddialı yapımlarından biri olma yolunda ilerleyen Kasaba Doktoru, dün itibariyle başladı. Dizinin ilk bölümden beğeni toplamasıyla beraber karakterler de araştırılmaya başladı. Diziye damga vuran karakterlerden birisi de Leyla oldu. Peki Kasaba Doktoru Leyla kimdir? Başrolde yer alan Leyla karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı ne?

Kasaba Doktoru Leyla Kim?

Başrolde yer alan 3 doktordan biri olan Leyla, tam anlamıyla idealist bir doktor. Hastalarını kurtarmak için elinden geleni yapan Leyla, içerisinde her durumda bir umut barındıran doktorlardan biri.

Hastasını kurtarma ihtimali çok az bile olsa, o ihtimali gerçeğe dönüştürmek için elinden geleni yapan Leyla, gerekirse bunun için kendi meslektaşlarını da karşısına almaktan çekinmeyen idealist bir karakter.

Kasaba Doktoru’nun Leyla’sı Hazal Subaşı daha önce Çukur dizisinde Nehir Bursalı rolü ile ekranlarda yerini aldı. Hazal Subaşı’nın Miss Turkey derecesi bulunuyor. Peki Kasaba Doktoru’nun Leyla’sı Hazal Subaşı kimdir? Hazal Subaşı kaç yaşında ve nereli? İşte detaylar…

HAZAL SUBAŞI KİMDİR?

2 Mayıs 1995 İzmir doğumlu Hazal Subaşı 26 yaşındadır. Türk oyuncu ve eski manken olan İzmir Ekonomi Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nde eğitim aldı.

error: Content is protected !!