Keremcem’in sevgilisi Burcu Güngör kimdir, kaç yaşında? Burcu Güngör instagram? Keremcem sevgilisi 2023

03.11.2023
Keremcem’in sevgilisi Burcu Güngör kimdir, kaç yaşında? Burcu Güngör instagram? Keremcem sevgilisi 2023

Keremcem’in sevgilisi Burcu Güngör kimdir, kaç yaşında? Burcu Güngör instagram? Keremcem sevgilisi 2023 Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Keremcem’in sevgilisi Burcu Güngör kimdir, kaç yaşında? Burcu Güngör instagram? Keremcem sevgilisi 2023 sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Burcu Güngör instagramda @krpaburcugungor kullanıcı adı ile bulunur. 2022 yılında magazinde şu haber ile yer aldı ” Şarkıcı ve Oyuncu Keremcem, Burcu Güngör ile yepyeni bir aşka yelken açtığı öne sürüldü. Usta sanatçı, geçtiğimiz günlerde yeni sevgilisinin Beşiktaş ‘ta olan kafesinin açılışına katılırken Keremcem ve Burcu Güngör ‘ün samimi görüntüleri dikkatlerden kaçmadı.”

Keremcem daha önce “O benim stilistim olur” diyerek aşk iddialarını reddettiği sarışın güzelle bu kez el ele… 45 yaşındaki oyuncu ve şarkıcı Keremcem, geçtiğimiz aylarda İran asıllı sevgilisi Gazal’dan ayrılmıştı. Sonrasında adı Burcu Güngör’le anılmıştı. Akabinde Etiler’de sarışın bir güzelle görüntülenen Keremcem “Kendisi stilistim olur” diyerek aşk iddialarının önünü almaya çalışmıştı. 45 yaşındaki ünlü şarkıcı ve oyuncu Keremcem Dürük yeni aşkı Sena Seçen’le el ele görüntülendi diye basında yer aldı. Fakat resmi bir açıklama yapılmadı.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Keremcem’in sevgilisi Burcu Güngör kimdir, kaç yaşında? Burcu Güngör instagram? Keremcem sevgilisi 2023 sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Keremcem Kimdir Nerelidir? Keremcem Sevgilisi Var Mı? Keremcem Sevgilisi 2023

Keremcem, resmi kayıtlara göre 5 Ocak 1978’de Milas’ta doğmuş olsa da, gerçekte 28 Aralık 1977 tarihinde hayata gözlerini açtı. İlköğrenimini Milas Sakarya İlkokulu’nda tamamladı. Aslen Muğlalıdır. Ortaöğrenimini İzmir Özel Fatih Koleji’nde gördükten sonra 1995 yılında Muğla Turgutreis Lisesi’nden mezun oldu. Keremcem, asıl adı Kerem Cem Dürük olan bir sanatçıdır. İlkokulu Milas Sakarya İlkokulu’nda, ortaöğrenimini ise İzmir Özel Fatih Koleji’nde tamamladı. Lise eğitimini Muğla’nın Turgutreis Lisesi’nde aldı ve 1995 yılında bu okuldan mezun oldu.

İlk bestesi olan “Elimde Değil” şarkısını mezuniyetinin ardından bir yıl içinde tamamladı. Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. Keremcem, 2004 yılında Yonca Evcimik aracılığıyla Aykut Gürel ile tanıştı, bu tanışma hayatında büyük değişikliklere neden oldu. 2005 yılında “Eylül” adlı şarkısıyla ilk albümünü piyasaya sürdü. Ancak gerçek çıkışını “Ağlayalım Beraber” adlı şarkısıyla yaptı.

Oyunculuk kariyerine de 2005 yılında “Kerem ile Aslı” dizisi ile adım attı. Bu dönemden sonra birçok televizyon dizisinde rol aldı, aralarında “O Hayat Benim,” “Merhaba Hayat,” “Tövbeler Tövbesi,” “Keskin Bıçak,” “Elif,” “İki Yabancı,” “Kavak Yelleri,” “Avrupa Yakası,” ve “Aşk Oyunu” gibi diziler bulunmaktadır. Şu anda Atv’de yayınlanan “Kimse Bilmez” dizisinde Ali karakterini canlandırmaktadır.

Keremcem, 1.82 metre boyunda, 77 kilo ağırlığında ve Oğlak burcudur.