Kikakim, Kika Kim Kaç Yaşında? Kristina Kika Kim Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç? Sevgilisi kim?

22.06.2022
Kikakim, Kika Kim Kaç Yaşında? Kristina Kika Kim Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç? Sevgilisi kim?

Kikakim, Kika Kim Kaç Yaşında? Kristina Kika Kim Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Güzelliği ve sosyal medyada paylaştığı gönderiler ile göz kamaştıran genç fenomen Kristina Kika Kim’in sevgilisi yoktur.

2020 senesinde Tiktok hesabına video üretmeye başlayan Kristina Kika Kim, Instagram fenomenliği dışında kariyerine model olarak başlamıştır. POV dudak senkronizasyonu videoları, komik ve romantik videoları ile tanınan Kristina Kika Kim dans videoları ile sık sık gündeme geliyor. Güzel fenomen ayrıca XO Team üyelerinden biridir.

Kristina Kika Kim’in burcu Aslan’dır.Kristina Kika Kim’in boyu 1.65’tir. Kristina Kika Kim 53 kilodur. Kristina Kika Kim bekardır. Bu anlarda bekardır. Geniş bir arkadaş çevresi ve sosyal medya ağı olarak oldukça geniştir. Çok yakın dostlukları ve ilişkileri var. Güçlü bir dini inanç duygusuna sahiptir. Seyahatle çok ilgileniyor ve güncel trendlere, müzik tarzlarına ve sanatçılara hevesli bir ilgi duyuyor. Makyaj stilleri ve teknikleri de dahil olmak üzere moda ve modellemenin tüm yönleriyle ilgileniyor. Onun önceki flört geçmişi de onun tarafından açıklanmaz.

Kristina Kika Kim’in doğum tarihi 26 Temmuz 1999’dur. Kristina Kika Kim’in doğum yeri Kazakistan’dır. İsviçre ve Güney Kore kökenlidir. Ancak, henüz ebeveynleri veya kardeşleri hakkında internette herhangi bir ayrıntı paylaşmadı. Özel hayatını gizlemeyi sevmesi daha olasıdır. Medeni durumu bekar ve ilişki durumu bekar. Ancak, geçmişte en az bir ilişkisi olmuştur. Kristina Kika Kim sosyal medyada oldukça popülerdir. 2020 yılından itibaren Tiktok’ta içerik üretmektedir. XO Team üyelerinden biridir. Fitness ve seyahat etmeyi sevmektedir.

Kariyerine model olarak başlamıştır. Instagram Reels ile ünlüydü. Dudak senkronizasyonu videoları, komik ve romantik videoları ile tanınır. Instagram’da sık paylaşım yapmaktadır.

Instagram’da 2.9 milyon takipçisi bulunmaktadır. Tiktok’ta 23 milyondan fazla takipçisi vardır.

Tiktok Fenomeni Kristina Kika Kim Kimdir, Kaç Yaşında ve Boyu Kaç ?

Sosyal medyanın güzel fenomeni Kazak Kristina Kim 1,65 boyunda ve 53 kilo olarak biliniyor. 26 Temmuz 1999 doğumlu olarak bilinen fenomen isim şu an 22 yaşında ve Aslan burcudur.

  • Boyu: 1,65 cm
  • Kilosu: 53 kg
  • Yaşı: 22
  • Doğum günü: 26 Temmuz 1999
  • Burcu: Aslan
  • Memleketi: Kazakistan

Kristina Kika Kim hakkında en çok merak edilen sorulardan bir tanesi ise nereli olduğudur. Koreli sanılan güzel fenomen aslında Kazakistan’da dünyaya gelmiş ancak Kristina Kika Kim İsveç ve Güney Kore kökenlidir.