Kıyma Dizisi Yiğit Kimdir? Kıyma Dizisi Yiğit gerçek adı ne? Kıyma oyuncuları

22.10.2022
Kıyma Dizisi Yiğit Kimdir? Kıyma Dizisi Yiğit gerçek adı ne? Kıyma oyuncuları

Kıyma Dizisi Yiğit Kimdir? Kıyma Dizisi Yiğit gerçek adı ne? Kıyma oyuncuları..

Adana’dan büyük hayallerle İstanbul’a gelen üç arkadaş yeni bir mahallede temiz bir başlangıç yapmak ister. Ancak bela yakalarını bırakmaz. Projenin türü ise yerli aksiyon, macera ve polisiye oluyor. Projenin oyuncu kadrosu içerisinde Emrullah Sürmeli (Baran), Cengizhan Yurdutek (Poyraz), Mustafa Yılmaz (Reşat), İrfan Ballı (Tufan), Ömer Varol (Kado) ve Salih İnci (Ömer) gibi isimler yer alıyor.

https://netbilge.com/kiyma-dizisi-yigit-kimdir-kiyma-dizisi-yigit-gercek-adi-ne-kiyma-oyunculari/.

Kıyma dizisi oyuncu kadrosunda  3 ana karakter bulunuyor. Kıyma dizisinde Ömer, Poyraz ve Tufan isimli 3 arkadaş bulunuyor.

 Kıyma dizisi oyuncu kadrosu şu şekilde:

  • Emrullah Sürmeli (Baran)
  • Cengizhan Yurdutek (Poyraz)
  • Mustafa Yılmaz (Reşat)
  • İrfan Ballı (Tufan)
  • Ömer Varol (Kado)
  • Salih İnci (Ömer)

Kıyma Dizi Konusu

Kıyma dizisi, üç arkadaşın yaşadıklarını konu alıyor. Adana’da yaşayan ve büyük hayaller ile İstanbul’da doğru gelen üç arkadaşın yeni bir mahallede sıfırdan temiz bir başlangıç yapmak ister. Fakat bela ve geçmişleri burada da peşlerinden ayrılmaz.

Kıyma dizisinde bol bol Sıfır Bir: Adana ve Sokağın Çocukları dizilerinden de esintiler göreceğiz. Dizinin sloganı “Şehirler Değişir, Sokaklar Asla”

Kıyma Dizisi Ne Zaman Başladı?

Kıyma dizisi, 24 Mayıs 2022 günü Blu TV ekranlarında dizi severler ile buluştu. Dizinin ilk 2 bölümünü üye olarak izleyebilirsiniz.