Köroğlu Ayvaz kimdir? Kaç Yaşında? Köroğlu Ayvaz gerçek adı? Köroğlu Ayvaz şimdiki hali? Zafer Karakaş kaç yaşında? Zafer Karakaş kimdir?

03.07.2022
Köroğlu Ayvaz kimdir? Kaç Yaşında? Köroğlu Ayvaz gerçek adı? Köroğlu Ayvaz şimdiki hali? Zafer Karakaş kaç yaşında? Zafer Karakaş kimdir?

Köroğlu Ayvaz kimdir? Kaç Yaşında? Köroğlu Ayvaz gerçek adı? Köroğlu Ayvaz şimdiki hali? Zafer Karakaş kaç yaşında, Zafer Karakaş kimdir? Köroğlu Ayvaz şimdiki hali, Zafer Karakaş Ayvaz şimdiki hali

Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Köroğlu Ayvaz kimdir? Kaç Yaşında? Köroğlu Ayvaz gerçek adı? Köroğlu Ayvaz şimdiki hali? Zafer Karakaş kaç yaşında? Zafer Karakaş kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

1960 yılında Erzurum’da doğdu. İlk filmini henüz 8 yaşındayken 1968 yılında çekti ve bu filmde en iyi çocuk oyuncu ödülünü kazandı. Zafer Karakaş Türk sinema oyuncusu 1960 yılında Erzurum’da doğdu. İlk filmini henüz 8 yaşındayken 1968 yılında çekti ve bu filmde en iyi çocuk oyuncu ödülünü kazandı. İlk filminde ödül alması onu bir anda Türk sinemasının en çok aranan çocuk yıldızları arasına soktu.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Köroğlu Ayvaz kimdir? Kaç Yaşında? Köroğlu Ayvaz gerçek adı? Köroğlu Ayvaz şimdiki hali? Zafer Karakaş kaç yaşında? Zafer Karakaş kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Zafer Karakaş kaç yaşında, Zafer Karakaş kimdir?

Zafer Karakaş (d.1960, Erzurum) Türk sinema oyuncusu. 1960 yılında Erzurum’da doğdu. İlk filmini henüz 8 yaşındayken 1968 yılında çekti ve bu filmde en iyi çocuk oyuncu ödülünü kazandı.

Zafer Karakaş (d.1960, Erzurum) Türk sinema oyuncusu

1960 yılında Erzurum’da doğdu. İlk filmini henüz 8 yaşındayken 1968 yılında çekti ve bu filmde en iyi çocuk oyuncu ödülünü kazandı. İlk filminde ödül alması onu bir anda Türk sinemasının en çok aranan çocuk yıldızları arasına soktu. Asıl ününe yine 1968 yılında çekilen başrollerini Cüneyt Arkın ve Fatma Girik’in paylaştığı Köroğlu (film) filmindeki Ayvaz rolü ile kavuştu.

Oynadığı filmler

Cemile (film),1968
Köroğlu (film), Ayvaz 1968
Çingene Güzeli,1968
Bana Derler Fosforlu,1969