Kuş Uçuşu kaç sezon, 2 ve 3 var mı? Kuş Uçuşu 2. sezon ne zaman, fragman izle? Kuş Uçuşu 2. sezon yayınlandı mı?

06.11.2023
Kuş Uçuşu kaç sezon, 2 ve 3 var mı? Kuş Uçuşu 2. sezon ne zaman, fragman izle? Kuş Uçuşu 2. sezon yayınlandı mı?

Kuş Uçuşu 2. sezon ne zaman, fragman izle? Kuş Uçuşu 2. sezon yayınlandı mı ? Netflix Kuş Uçuşu

Kuş Uçuşu 2. Sezon çekimleri 22 Kasım 2022 de başladı. Tilbe Saran, Arif Pişkin ve Burak Sergen’in de Kuş Uçuşu dizisinin 2. sezon çekimlerinde yer aldığı görüldü. Kuş Uçuşu dizisinin 2. Sezonu için senaryo da ismi geçen diğer tüm oyuncular ile sözleşmeler imzalandı.

2022’nin Haziran ayında Netflix’te yayına giren Ay Yapım imzalı Kuş Uçuşu, platformu ve sosyal medyayı kasıp kavurmuştu. Deniz Yorulmazer ve Koray Kerimoğlu’nun yönetmenliğini üstlendiği dizinin senaryosunu Meriç Acemi kaleme almıştı hatırlarsanız.

Dizinin başrollerini Birce Akalay, Miray Daner ve İbrahim Çelikkol paylaşıyor. İlk sezonu 8 bölüm süren dizinin üçüncü sezon çekimleri başladı bile. İkinci sezon ise henüz yayında değil. Miray Daner’in canlandırdığı Aslı karakterinin, Lale Kıran’a olan takıntılı hayranlığı ve ileride onun gibi olabilmek uğruna yaptıklarını izlediğimiz Kuş Uçuşu dizisi bir hayli ilgimizi çekmişti. Dizinin başrolleri İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay’ın uyumu da yıllardır herkesi kendine hayran bırakan bir durum. Daha öncesinde Siyah Beyaz Aşk dizisinde partner olan ikiliyi yeniden bu şekilde bir arada görmek hepimizi heyecanlandırmıştı. Lale ve Kenan eski sevgili olsa da uzun süredir iş ortağı dizide. Fakat Kenan’ın Lale’ye olan aşkı bitmiş değil. Lale ise Selim ile evli. Anlayacağınız garip bir durum söz konusu. Fakat biz hala Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol olsun diyoruz…

Dizinin ikinci sezon çekimleri sürerken, Kenan karakterine hayat veren İbrahim Çelikkol’un sette rahatsızlandığını öğrendik. Bu sezon Burak Müjdeci’nin yönetmen koltuğunda oturduğu Kuş Uçuşu’nun bugün yapılması planlanan çekim ertelenmiş. Sabah sete geldiği söylenen İbrahim Çelikkol’un kendisini iyi hissetmediğini belirttiği ve ardından sağlık görevlilerinin geldiği söylendi.

Rahatsızlanan İbrahim Çelikkol’a sağlık ekiplerince serum bağlanmış ve ünlü oyuncu bir süre uyumak istediğini ifade etmiş. Tabii bu sırada kendisinin olmadığı birkaç sahnenin çekimleri gerçekleştirilmiş ve Çelikkol’un uyanması beklenmiş. Bu sırada Birce Akalay, İrem Sak ve Defne Kayalar’ın sahnelerinin bulunduğu çekimde, ekip İbrahim Çelikkol’un uyanmasını beklemiş. Uyandıktan sonra hala kendini iyi hissetmediğini ve çalışamayacağını söyleyerek setten ayrılan İbrahim Çelikkol ise settekileri biraz sinirlendirmiş. Herkesin saatlerce beklediği set ise iptal edilmiş. Ünlü oyuncu Çelikkol’un daha önce rol aldığı “Bir Zamanlar Çukurova” dizisi setinde sık sık sağlık sorunları yaşadığı da magazin gündemine yansıyordu. O dönemlerde de rahatsız olduğunu söyleyerek bir süre karavanında kalması, ekibi bekletmesi ile pek çok kriz baş göstermişti.

Kuş Uçuşu 3. sezon ne zaman, fragman izle? Kuş Uçuşu 3. sezon yayınlandı mı? Netflix Kuş Uçuşu

Kuş Uçuşu dizisinin 1. ve 2. sezon çekimlerinde Selim karakteri ile yer alan Burak Yamantürk’ün Kuş Uçuşu dizisinin 3. sezonunda yer almayacak. Kuş Uçuşu dizisinin 2. sezonunda Lale Kıran çalıştığı televizyon kanalındaki görevini bırakır. Entrikalar yüzünden işinden olan Lale önce ihmal ettiği ev hayatına yoğunlaşıp daha sonra küllerinden doğmaya çalışacak. Kuş Uçuşu dizisinin 2. sezonu merakla bekleniyor. Birce Akalay, İbrahim Çelikkol, Burak Yamantürk ve Miray Daner gibi ünlü isimleri buluşturan Ay Yapım imzalı dizinin 2. sezon çekimleri geçen günlerde tamamlandı. Ekip kısa bir aranın ardından 3. sezon çekimlerine başlayacak.

İkinci sezonunu Koray Kerimoğlu’nun yönettiği dizide Melih Selçuk, Itır Esen, Zafer Ergin, Burak Sergen ve Arif Pişkin gibi ünlü isimler de rol almıştı. Netflix’in en sevilen yerli içerikleri arasında yer alan, Meriç Acemi’nin yazdığı “Kuş Uçuşu”nun 3. sezon çekimlerin yeni bir gelişme olmazsa mart ayının 2. haftası başlaması planlanıyor.