Lal Gümüşçüoğlu kimdir, nerelidir, kaç yaşında? Nerede okuyor? Babası kimdir?

04.11.2023
Lal Gümüşçüoğlu kimdir, nerelidir, kaç yaşında? Nerede okuyor? Babası kimdir?

Lal Gümüşçüoğlu kimdir, nerelidir, kaç yaşında? Nerede okuyor? Babası ne iş yapıyor? Lal Gümüşçüoğlu Babası kimdir? Lal Gümüşçüoğlu ailesi? Lal Gümüşçüoğlu nerede okuyor?

20 Nisan 2022 tarihinde, 1993 Türkiye ve Avrupa Güzeli Arzum Onan’ın oğlu olan Can Aslantuğ ile oyuncu Mehmet Aslantuğ’un çocuğu, Lal Gümüşçüoğlu ile ilişkisi haberlere konu oldu. O dönemde yapılan haberler şu şekildeydi: Arzum Onan’ın oğlu Can Aslantuğ’un sevgilisi olan Lal Gümüşçüoğlu, Arzum Onan’a benzerliğiyle dikkat çekiyordu. Can Aslantuğ, sevgilisi Lal Gümüşçüoğlu’nun ailesiyle düzenlenen bir partiye katıldı. Lal Gümüşçüoğlu, doğum gününde çekilen fotoğrafları Instagram’da “Mutlu 22…” notuyla paylaştı. Lal Gümüşçüoğlu kimdir, nerelidir, kaç yaşında? Nerede okuyor? Babası kimdir?

Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan’ın Can adını verdikleri 22 yaşında bir oğulları bulunuyor. Babası gibi oyunculuk mesleğini seçen Can Aslantuğ, hayatının aşkını buldu. Genç isim gönlünü Lal Gümüşçüoğlu’na kaptırdı. Aslantuğ önceki gün sevgilisinin doğum gününü, Gümüşçüoğlu’nun ailesi ile birlikte kutladı. Lal Gümüşçüoğlu kimdir, nerelidir, kaç yaşında? Nerede okuyor? Babası kimdir? Gibi soruların yanıtını vermeye çalıştık.

error: Content is protected !!