Loren Gray kimdir, kaç yaşında ? Loren Gray boyu? Loren Gray sevgilisi?

28.03.2022
Loren Gray kimdir, kaç yaşında ? Loren Gray boyu? Loren Gray sevgilisi?

Loren Gray (d. 19 Nisan 2002), takma adıyla Loren Gray Beech, Pensilvanyalı İnternet fenomeni ve şarkıcıdır. Adını ilk TikTok (eski ismi ile Musical.ly) ile duyurmuştur. Ocak 2020 itibarıyla TikTok’ta 39 milyon, Instagram’da 18.4 milyon takipçisi; Youtube’da 3.66 milyon abonesi vardır.

Amerika Birleşik Devletleri’nin Pensilvanya ülkesinde dünyaya gelen Gray, bu olaydan sonra Los Angelas’a taşınmış ve Tik Tok ününden sonra diğer sosyal medya ortamlarına adım atmıştır. Ailesi de Amerika Birleşik Devletleri doğumlu olan Gray’in 19 Nisan 2002 doğumlu olduğu bilinmektedir.

Gray’in 2020 itibari ile yaşının 18 olduğu hesaplanmaktadır. Koç burcu olan Gray, koç burcu özelliklerini de büyük ölçüde yansıtmaktadır. Orta sınıf bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen Gray, şu anda California’da ikamet etmektedir.

Loren Gray, takma adıyla Loren Gray Beech, Pensilvanyalı İnternet fenomeni ve şarkıcıdır. Adını ilk TikTok ile duyurmuştur. Ocak 2020 itibarıyla TikTok’ta 39 milyon, Instagram’da 18.4 milyon takipçisi; Youtube’da 3.66 milyon abonesi vardır. Virgin Records ve Capitol Records ile albüm kontratı imzalamıştır.