Magazin D Cumartesi sunucusu kim? Magazin D Cumartesiyi kim sunuyor? Magazin D Pazar sunucusu kimdir?

09.07.2022
Magazin D Cumartesi sunucusu kim? Magazin D Cumartesiyi kim sunuyor? Magazin D Pazar sunucusu kimdir?

Magazin D Cumartesi sunucusu kim? Magazin D Cumartesiyi kim sunuyor? Magazin D Pazar sunucusu kimdir?

Tara de Vries kimdir? Sorusu her hafta sonu sabahları Kanal D ekranlarında hafta sonları yayınlanan magazin programı Magazin D izleyicileri tarafından araştırılmaktadır. Ekranların sevilen yüzü Tara de Vries hakkında Magazin D sunucusu Tara de Vries kimdir? Tara de Vries kaç yaşında, aslen nereli, kimin kızı?

Tara de Vries kimdir? sorusu her hafta sonu sabahları Kanal D ekranlarında hafta sonları yayınlanan magazin programı Magazin D izleyicileri tarafından araştırılmaktadır. Ekranların sevilen yüzü Tara de Vries hakkında Magazin D sunucusu Tara de Vries kimdir? Tara de Vries kaç yaşında, aslen nereli, kimin kızı?

6 Ekim 1998’de Amsterdam’da doğan Tara de Vries 2018 Miss Turkey Güzellik yarışmasında 2. lik derecesi kazanmış ve Tayland’daki Miss Universe yarışmasında Türkiye’yi temsil etmiştir. Hollanda’da lise eğitimini tamamladıktan sonra 1 yıl Koç Üniversitesi İİBF İşletme bölümünde okumuştur. Daha sonra ilgi duyduğu alan olan Medya ve İletişim Bölümü’ne Bilgi Üniversitesi’nde başlayan Tara de Vries, Türk/Hollanda çifte vatandaşıdır.

Tara de Vries, Özlem Kaymaz’ın kızıdır.

ÖZLEM KAYMAZ KİMDİR?

1974 yılında İstanbul’da dünyaya geldi, 14 yaşında İtalyan Lisesinde okurken Marie Claire’in ilk Türkiye sayısının kapağına çıkan Türk kızı olmuştur. 18 yaşındayken 1992 yılında Türkiye Güzellik Kraliçesi yarışmasında birinci seçildi.

Mustafa Sandal’ın ilk albümü Suç Bende’de aynı adlı şarkının klibinde yer aldı.

Bir süre modellik yaptıktan sonra Hollandalı mühendis Watze de Vries ile evlenerek Hollanda’ya yerleşmiştir. 2012 yılında Türkiye’ye dönen Özlem Kaymaz’ın 3 çocuğu vardır.

Tara Madelein De Vries (d. 6 Ekim 1998, Amsterdam, Hollanda). Türk manken. 2018 yılında yapılan Miss Turkey güzellik yarışmasında ‘Miss Turkey Universe 2018’ unvanına sahip olmuştur.