Mauro ıcardi’nin eşi ne iş yapıyor? Wanda Nara ne iş yapıyor? Wanda Nara kaç çocuğu var?

28.11.2023
Mauro ıcardi’nin eşi ne iş yapıyor? Wanda Nara ne iş yapıyor? Wanda Nara kaç çocuğu var?

Mauro ıcardi’nin eşi ne iş yapıyor? Wanda Nara ne iş yapıyor? Wanda Nara kaç çocuğu var? Wanda Nara kimdir? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Mauro ıcardi’nin eşi ne iş yapıyor? Wanda Nara ne iş yapıyor? Wanda Nara kaç çocuğu var? Wanda Nara kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

9 Aralık 1986 yılında doğan Wanda Nara, Arjantinli bir aktris, model, şovmen ve futbolcu menajeridir. Ailesi aslen Lübnan asıllı olan Wanda Nara’nın küçük kız kardeşi Zaira Nara da model ve şovmendir. İlk evliliğini 2008 yılında futbolcu Maxi Lopez ile yapan Wanda Nara, 2013 yılında Mauro Icardi ile tanışıp, nikah masasına oturdu. 36 yaşındaki Wanda Nara’nın Mauro Icardi’den Francesca Icardi Nara ve Isabella Icardi adında 2 tane kız çocuğu, Maxi López’den ise 3 tane çocuğu vardır.Dünya Wanda Nara’yı, Avrupa futbolunun en güçlü kadınlarından biri olarak tanıyor. Aynı zamanda eşinin menajeri de olan Wanda Nara, mankenlik mesleğine de devam ediyor

Maxi Lopez Wanda Nara kaç çocuğu var?

Nara ve Icardi’nin iki kızı var, Francesca Icardi Nara (19 Ocak 2015 doğumlu) ve Isabella Icardi Nara (27 Ekim 2016 doğumlu). Nara ayrıca Icardi’nin futbol menajeridir. 16 Ekim 2021’de Nara, Instagram hikâyesine kocası Icardi’ye yönelik olduğu anlaşılan bir mesaj yazdı.

Wanda Nara boy, kilo

Boyu 168 cm, kilosu 56 kgdır.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Mauro ıcardi’nin eşi ne iş yapıyor? Wanda Nara ne iş yapıyor? Wanda Nara kaç çocuğu var? Wanda Nara kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Wanda Nara kaç evlilik yaptı? Wanda Nara kaç çocuğu var?

Wanda Nara, iki kez evlenmiştir. İlk evliliğini 2008 yılında Arjantinli futbolcu Maxi López ile yapmıştır. Bu evlilikten üç çocuğu bulunmaktadır. Daha sonra, Maxi López’in takım arkadaşı olan Arjantinli futbolcu Mauro Icardi ile yaşadığı ilişki nedeniyle ilk evliliği sona ermiştir.

Wanda Nara, 2014 yılında Maxi López’den boşanmış ve aynı yıl Mauro Icardi ile evlenmiştir. İkinci evliliğinden de çocukları vardır. Bu evlilikle birlikte Wanda Nara’nın adı özellikle futbol çevrelerinde ve medyada daha da geniş bir şekilde duyulmuş ve tartışılmıştır.

Wanda Nara’nın Kaç Çocuğu Vardır?

Wanda Nara’nın toplamda beş çocuğu vardır. İlk evliliğinden Arjantinli futbolcu Maxi López ile üç çocuğu bulunmaktadır. İkinci evliliğini Arjantinli futbolcu Mauro Icardi ile yaptıktan sonra da bu evlilikten iki çocuğu daha olmuştur. Toplamda beş çocuğuyla aile yaşamını sürdürmektedir.