Melda Arat Mutlu kimdir? Evli mi? Eşi kim? Melda Arat çocuğu? Melda Arat Gençliği, Boyu, Yalı?

10.01.2023
Melda Arat Mutlu kimdir? Evli mi? Eşi kim? Melda Arat çocuğu? Melda Arat Gençliği, Boyu, Yalı?

Melda Arat Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri Melda Arat Kimdir? Evli mi? Eşi kim? Melda Arat çocuğu? Melda Arat Gençliği, Boyu, Yalı? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Melda Arat Mutlu kimdir? Evli mi? Eşi kim? Melda Arat çocuğu? Melda Arat Gençliği, Boyu, Yalı? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Melda Arat Mutlu veya Melda Arat Bilingen olarak da bilinen sanatçı, genellikle Melda Arat adını kullanıyor. İzleyiciler, onu genellikle TRT 1’in unutulmaz dizilerinden Çiçek Taksi dizisindeki Avukat Selcan karakteriyle hatırlıyor. Çok küçük yaşlardan itibaren kamera karşısına geçen Arat, halen birçok dizide roller alarak aranılan oyunculardan biri olmayı sürdürüyor. Ünlü isim, oyunculuğunun dışında menajerliğe de soyundu.

Sevenleri, Melda Arat’ın kariyerini merak ediyor. Birçok hayranı ‘Melda Arat kim, nereli, kaç yaşında, oynadığı diziler ve filmler ne, evli mi bekâr mı, sosyal medya hesabı var mı?’ gibi başlıklar altında Arat’ın kariyerini merak ediyor. Melda Arat’a dair aradığınız tüm soruların yanıtı haberimizde. İşte Melda Arat’ın özgeçmişi:

Melda Arat Nereli?

İstanbul’da doğdu. Başarılı isim, iki ayrı bölümden mezun oldu. Arat, Yıldız Teknik Üniversitesi Restorasyon ve Mimar Sinan Üniversitesi Matematik Bölümlerini bitirdi.

Melda Arat Kaç Yaşında?

25 Eylül 1970 tarihinde dünyaya geldi. Terazi burcu olan sanatçı, 2021 yılı itibariyle 51 yaşındadır. Arat, kariyerine birçok dizi ve sinema yapımı sığdırmayı başardı.

Melda Arat’ın Oynadığı Dizileri

Güzel oyuncu, dizi dendiğinde genellikle TRT 1’de yayımlanan Çiçek Taksi ile hatırlanıyor. Bu yapımda Avukat Selcan rolünü başarıyla oynayan Arat, dizi anlamında ilk defa 1989’da Şeytanın Kurbanları yapımıyla kamera karşısına geçti.

Bunu daha sonra Palavra Aşklar izledi. Üçüncü dizisi ise Çiçek Taksi oldu. Ünlü isim, yıllar içerisinde Tatlı Kaçıklar, Hiç Bana Sordun mu, Karımın Dediği Dedik Çaldığı Kontrbas, Küçük Gelin, Sen Çal Kapımı gibi yapımlarda da roller üstlendi.

Melda Arat; Zilyoner’de Gülnaz, Umutsuz Ev Kadınları’nda Handan, Küçük Gelin’de Zümrüt, Nerdesin Birader’de Aslı’Nın Annesi, Sen Çal Kapımı’da Nesrin karakterlerine hayat verdi.

Melda Arat Özel Hayatı ve Sosyal Medya Hesabı

Güzel oyuncu, meslektaşı olan Lütfi Erdal Bilingen ile evlidir. Ünlü çift, beraber birçok yapımda rol aldı. İkili, Temmuz 2015’te Mega Menajerlik Ajansını kurdular. Başta kendileri olmaz üzere Ali Tutal, Yaşar Üzer, Hüseyin Özay, Necmettin Amaç, Mehmet Çepiç, Hilmi Erdem, Taner Cindoruk gibi usta sanatçıların menajerliğini üstlenmiş durumdalar.

Arat, sosyal medyayı da aktif olarak kullanıyor. @meldaarat adlı Instagram hesabından sık sık fotoğraf paylaşımında bulunuyor. 2021 yılı Nisan ayı itibariyle Arat’ı bu hesap üzerinden 50 bin hesap sahibi takip ediyor.  

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Melda Arat Mutlu kimdir? Evli mi? Eşi kim? Melda Arat çocuğu? Melda Arat Gençliği, Boyu, Yalı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

error: Content is protected !!