Melda Sözen kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Melda Sözen şimdiki hali, vikipedi, biyografi, filmleri

10.05.2022
Melda Sözen kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Melda Sözen şimdiki hali, vikipedi, biyografi, filmleri

Melda Sözen kimdir? Melda Sözen şimdiki hali, Melda Sözen vikipedi, Melda Sözen biyografi, Melda Sözen filmleri, Melda Sözen son hali, Melda Sözen doğum tarihi, Melda Sözen kaç yaşında?

Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Melda Sözen kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Melda Sözen şimdiki hali, vikipedi, biyografi, filmleri sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Melda Sözen Yeşilçam’ın güzel oyuncularındandır. Güzelliği ile büyülese de sadece 6 filmde oynamıştır. Kartal Tibet ve Hale Soygazi ile İtham Ediyorum filminde oynamış ve tanınmıştır. 1970li yıllarda oynadığı filmlerde 20 yaşında olduğunu varsayarsak 1950 doğumlu olabilir ama net bir bilgi yoktur. Melisa Sözen (d. 6 Temmuz 1985; İstanbul), Türk sinema, dizi ve tiyatro oyuncusudur. 6 Temmuz 1985 tarihinde İstanbul’da doğan Sözen, Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümünü bitirdi.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Melda Sözen kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Melda Sözen şimdiki hali, vikipedi, biyografi, filmleri sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Melda Sözen Oynadığı Filmler

Korkusuzlar / Yedi Belalılar Sinema Filmi 1974

Kara Murat Fatih’in Fermanı Sinema Filmi 1973

Hudutların Kartalı Sinema Filmi 1973

Her Şafakta Ölürüm Sinema Filmi 1972

İtham Ediyorum Sinema Filmi 1972