Melike Çelik kimdir? Melike Çelik kaç yaşında? Melike Çelik instagram adresi

13.03.2022
Melike Çelik kimdir? Melike Çelik kaç yaşında? Melike Çelik instagram adresi

1992 doğumlu olan Melike Çelik, 2022 yılı itibarıyla 30 yaşındadır ve bekardır. Beşiktaş taraftarıdır. Melike Çelik 1.70 metre boyunda, 54 kilo ve boğa burcudur.

Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olan Melike Çelik, ardından Anadolu Üniversitesi’nde Medya ve İletişim önlisans bölümünü okudu.

Sunuculuk kariyerine başlamadan önce Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde diksiyon, spikerlik ve sunuculuk eğitimleri alan Melike Çelik, üniversite yıllarından itibaren Star TV kanalında çalıştı ve ‘Büyük Risk’ isimli yarışmanın soru editörlüğü görevinde bulundu.

Melike Çelik Twitter’da @melikecelik__ kullanıcı adıyla yer almaktadır.

Melike Çelik Instagram’da @melikecelikofficial kullanıcı adı ile yer alır. 82 bin takipçisi vardır 13 Mart 2022 itibariyle.

İnstagram profilinde aşağıdaki ibareler yer alır.

Melike Çelik
Haber Programı Sunucusu
@aspor | Sports Presenter 📺 📻
Master of ceremony 🎤
🔗 [email protected]

2013 yılında BJK TV’de başladığı medya kariyerini Haber Global TV’de sürdüren Melike Çelik, Temmuz 2020’de A Spor’a transfer oldu. Deneyimli spiker, Haber Global’e veda etmesiyle ilgili olarak sosyal medya hesabından, “Spor bülteninin sonuna geldik…Haber Global bana kimler ve neler kazandırdı diye düşününce kapıdan çıkasım da gelmiyor hani… Kuruluşunda bulunmak ve dünyanın en güzel ekibiyle çalışmak harikaydı” paylaşımında bulundu.

A Spor yorumcusu Melike Çelik kaç yaşında?


Melike Çelik 1.70 metre boyunda, 54 kilo ve boğa burcudur. Beşiktaş taraftarı olan Meike Çelik, 1992 doğumlu ve29 yaşındadır.

Melike Çelik, Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu.