Melike Çelik Sevgilisi kimdir? Melike Çelik kimdir, kaç yaşında, nereli? Melike Çelik Instagram, Twitter hesabı ne? Melike Çelik bikini reklamı

01.07.2022
Melike Çelik Sevgilisi kimdir? Melike Çelik kimdir, kaç yaşında, nereli? Melike Çelik Instagram, Twitter hesabı ne? Melike Çelik bikini reklamı

Spor gündemine dair yorumları ile dikkatleri çeken Melike Çelik izleyicilerin merak konusu oldu. Peki, Melike Çelik kaç yaşında, nereli? Melike Çelik hayatı ve biyografisi nedir? Melike Çelik kimdir? Melike Çelik Sevgilisi kimdir? Melike Çelik kimdir, kaç yaşında, nereli? Melike Çelik Instagram, Twitter hesabı ne? Melike Çelik bikini reklamı

Güzel sunucu kamera önü kariyerine Beşiktaş Resmi Televizyonu BJK TV’de başladı. 2014-2018 yılları arasında siyah beyazlıların medya yüzlerinden biri oldu. Ardından o dönem yeni kurulan ve şu an medyada önemli bir yeri bulunan Haber Global’e geçiş yaptı. 2 yıl 1 ay burada çalıştıktan sonra şimdiki şirketi de olan Turkuvaz Medya’ya imza attı. 1 yıl 9 aydır burada görev alıyor. Programlar sunarak futbola dair son gelişmeleri aktarıp önemli bilgiler veriyor.

Melike Çelik 1.70 metre boyunda, 54 kilo ve boğa burcudur.

Beşiktaş taraftarı olan Meike Çelik, 1992 doğumlu ve29 yaşındadır.

Melike Çelik, Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu.

Melike Çelik, daha sonra Anadolu Üniversitesi’nde Medya ve İletişim önlisans bölümünde eğitim aldı.

Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde diksiyon, spikerlik ve sunuculuk eğitimleri alan Melike Çelik, üniversite yıllarından itibaren Star TV kanalı bünyesinde görev yaptı.

Melike Çelik, ilk ekran deneyimine 2013 yılında Beşiktaş TV’de başladı. Burada editörlük, spikerlik ve sunuculuk yapan Melika Çelik, 5 yıl boyunca BJK TV’de çalıştı.

BJK TV’nin sonrasında 2018 yılında Haber Global TV’ye geçen Melike Çelik, burada 2 yıl boyunca haber bültenlerini sundu.

Ardından A Spor’a geçen ünlü spiker, Aspor bünyesinde programlar sunmaktadır.

  • BJK TV: 2014-2018
  • Haber Global: 2018-2020
  • Turkuvaz Medya: 2020-2022

Ekran önündeki başarısı kadar sosyal medyada da başarılı olan Melike Çelik yayınladığı fotoğraflarla yüksek etkileşim elde ediyor. Çekici pozlarını paylaşan Çelik’e aynı zamanda yorum da yağıyor. Aktif olarak kullanıp sürekli hikaye attığı hesabında 81 bin 900 civarında takipçisi vardır. @melikecelikofficial adresinden takip edebilirsiniz. Profili onaylıdır. Bir başka deyişle mavi tik sahibidir.

İnstagram kadar Twitter hesabını da aktif olarak kullanan Melike Çelik’i bu platformda da çok sayıda kişi takip etmektedir. Burada da yine futbol ağırlıklı paylaşımlar yapmaktadır. @melikecelik__ adresinden mesajlarını görüntüleyebilir ve takip listenize alabilirsiniz.