Melis Sabancı kimdir? Kaç yaşında? Emirhan Sabancı kimdir? Kaç yaşında?

26.06.2022
Melis Sabancı kimdir? Kaç yaşında? Emirhan Sabancı kimdir? Kaç yaşında?

Melis Sabancı kimdir? Kaç yaşında, Nereli? Emirhan Melis Sabancı kimdir? Emirhan Sabancı kimdir? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Melis Sabancı kimdir? Kaç yaşında, Nereli? Emirhan Melis Sabancı kimdir? Emirhan Sabancı kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

2015 yılında Yasa Holding Yönetim Kurulu Üyesi Emirhan Sabancı, 4 Eylül’de aile arasında düzenlenen sade bir törenle Melis Naiboğlu ile evlendi. Sabancı Ailesi’nin yalısında düzenlenen düğün daveti sonrası çift, 6 Eylül’de sadece gençlerin katıldığı düğün töreninde ikinci kez ‘evet’ dedi.

2021 yılında Ailenin küçük oğlu Emirhan Sabancı ve eşi Melis Sabancı, dünyaya gelen bebeklerine Alihan adını verdi. Haberi sosyal medya hesabından müjdeleyen babaanne, “Bu sabah itibarıyla beşinci torunumuz dünyaya geldi.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Melis Sabancı kimdir? Kaç yaşında, Nereli? Emirhan Melis Sabancı kimdir? Emirhan Sabancı kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Emirhan Melis Sabancı kimdir? Emirhan Sabancı kimdir?

Neslihan Sabancı ile evli olan Hacı Ömer Sabancı’nın İlhan, Emirhan ve Aysen adında 3 çocuğu vardır.

Yalçın Sabancı kimdir?

Yalçın Sabancı, YA SA Holding yönetim kurulu başkanıdır.

Hacı Ömer Sabancı’nın kardeşi Hacı Mehmet Sabancı’nın oğlu olan Yalçın Sabancı 1943 yılında doğdu. Sabancı Holding’te 39 yıl çalıştıktan sonra 1999 yılında denizcilik alanına yöneldi. Kısa sürede büyük yatırımlar yaparak bu sektörde büyük pay sahibi oldu. Zamanla bünyesine inşaat, turizm, havacılık, tekstil ve diğer sektörlerde faaliyet gösteren şirketleri de katmıştır.

Neslihan Sabancı ile evli olan Hacı Ömer Sabancı’nın İlhan, Emirhan ve Aysen adında 3 çocuğu vardır.

YALÇIN, MELİS, EMİRHAN, NESLİHAN SABANCI