Melissa Bağcı Kimdir? Kaç yaşında? Boy Kilo? Biyografisi

02.12.2023
Melissa Bağcı Kimdir? Kaç yaşında? Boy Kilo? Biyografisi

Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Melissa Bağcı Kimdir? Kaç yaşında? Boy Kilo? Biyografisi sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle. Melissa Bağcı Kimdir? Melissa Bağcı Nerelidir? Melissa Bağcı Kaç yaşında? Melissa Bağcı Boy Kilo? Melissa Bağcı Biyografisi? Melissa Bağcı vikipedi? Melissa Bağcı babası kimdir?

Melissa Bağcı @melissabagci_ kullanıcı adı ile instagramda bulunur ve 173 bin takipçisi vardır.

Melissa Bağcı Biyografisi? Melissa Bağcı vikipedi?

Ankara’da 22 Ekim 1994 tarihinde doğan Melissa Bağcı, ailesinin tek çocuğudur. İlköğretim ve lise eğitimini tamamladıktan sonra İktisadi İdari Bilimler Fakültesi’ne kaydoldu; ancak çocukluk yıllarından itibaren haber spikeri olma hayaliyle Başkent Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü’nü tercih etti. Eğitim sürecinde TVNet ve TRT Spor kanallarında stajyer olarak çalışarak televizyon dünyasına adım attı. “Akılda Kalsın” adlı programıyla kamera önü deneyimine başlayan Bağcı, izleyicilerden olumlu geri dönüşler alarak kısa sürede popülerlik kazandı.

Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra İngiltere’ye giderek 1 yıl dil eğitimi aldı ve BBC Türkçe servisinde staj yaptı. İngilizcesini geliştirmek amacıyla diksiyon eğitimi de aldı. Profesyonel kariyerine Beyaz TV’de başlayan Bağcı, halen “Akılda Kalsın” programını sunmaktadır. Programında sıkça siyasi gelişmeleri masaya yatıran Bağcı, çeşitli siyasi isimleri ağırlayarak izleyicilere siyasetin nabzını aktarmaktadır.

Sosyal medyada geniş bir takipçi kitlesine sahip olan Bağcı, spor tutkusundan vazgeçmemiş ve yelken ile yüzme branşlarında lisanslı sporcu olmuştur. Aktif bir sosyal hayata sahip olan Bağcı, işaret dili eğitimi almış ve hayvansever kişiliği ile bilinir. Melissa Bağcı, yoğun tempoya rağmen sürekli öğrenmeye açık olduğunu ve dünyanın dört bir yanını gezip görmeyi seven bir gezgin olduğunu belirtmektedir. Evini üç köpeğiyle paylaşan Bağcı, bekardır ve kendini sürekli geliştirmeyi hedeflemektedir.

Beyaz TV bayan spikerleri Melissa Bağcı babası kimdir?

Yukarıdaki bilgiler dışında özel hayatı ile ilgili bilgi paylaşımı yapmamıştır. Hüseyin Bağcı olarak internette bir bilgi vardır.

Melissa Bağcı boy kilo?

165 cm boyunda ve 50 kg ağırlığındadır.

Melissa Bağcı evli mi?

Hayır bu konuda bir bilgi yoktur.

Melissa Bağcı sevgilisi kimdir?

Hayır bu konuda bir bilgi yoktur.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Melissa Bağcı Kimdir? Melissa Bağcı Nerelidir? Melissa Bağcı Kaç yaşında? Melissa Bağcı Boy Kilo? Melissa Bağcı Biyografisi? Melissa Bağcı vikipedi? Melissa Bağcı babası kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.