Meltem Akçöl kimdir? Meltem Akçöl Boy kilo? Meltem Akçöl sevgilisi kim? Meltem Akçöl oynadığı Diziler

14.07.2022
Meltem Akçöl kimdir? Meltem Akçöl Boy kilo? Meltem Akçöl sevgilisi kim? Meltem Akçöl oynadığı Diziler

Ekranların yeni dizisi Duy Beni’de Hazal karakterine hayat veren oyuncu Meltem Akçöl’ün kim olduğu araştırılmaya başlandı. Biz de haberimizde ‘Duy Beni Hazal kimdir? Meltem Akçöl kimdir, nereli, kaç yaşında? Sevgilisi var mı?’ sorularının yanıtına yer verdik…

Meltem Akçöl kimdir? Meltem Akçöl Boy kilo? Meltem Akçöl sevgilisi kim? Meltem Akçöl oynadığı Diziler

Meltem Akçöl çok sosyal bir kızdır. Sosyal medyada bir çok erkek arkadaşı olsa da gerçek hayatta bilinen bir sevgilisi yoktur.

1 Ocak 1999 yılında İstanbul’da doğan Meltem Akçöl öğrenimine İstanbul’da başladı. Özellikle sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğraflarla dikkatleri üzerine çekmeye başladı.

Boyu 1.66 cm, kilosu 48, yaşı ise 2021 yılı itibariyle 20’dir. Resmi instagram hesabını @meltemakcol ismi ile kullanmakta ve günümüz itibariyle takipçi sayısı 123bin civarındadır. Ancak takipçi ve hayran sayısı her geçen gün artmaya devam etmektedir. Televi Menajerlik oyunculuk ajansı bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Sık sık hayranları tarafından Meltem Akçöl ‘e sevgilin var mı? varsa kim? sorusu soruluyor. Güzel isim ise bu konu hakkında şu açıklamalarda bulunmuştur. Gönül ilişkisinin kişiye özel olduğunu bu sebeble özel hayatın gözler önünde yaşanmasını pek uygun görmediğini dile getiriyor.

İlerleyen süreçte kariyerini tamamen oyunculuk üzerine kurmayı hedeflemektedir. Bu konuda ise eğitim almayı düşündüğünü ve uzun seneler oyunculuğu ile adından söz ettirmek istediğini belirtmektedir.

Sosyal medya hesaplarından genellikle gezip gördüğü yerleri paylaşmaktadır. En büyük hobilerinden birisi ise yeni yerler mekanlar keşfetmek ve fotoğraf çekmektir. Ayrıca modayı çok yakından takip etmektedir. 2021 senesinde Kırık Hayatlar dizisinin başrol oyuncusu olarak diziye dahil olmuş ve Deniz Yılmaz karakterine hayat vermiştir. Dizide ayrıca Mine Çayıroğlu, Uğurkan Tekin, Mustafa Bademoğlu, Felicia Sağnak, Burcu Almeman, Atsız Karaduman ve Arbnora Ademaj gibi isimlerde yer almıştır.