Mert Sezer Kimdir? Kaç yaşında, evli mi?

15.08.2022
Mert Sezer Kimdir? Kaç yaşında, evli mi?

Tatilimi Planla Mert Kimdir? Mert Sezer Kimdir? Kaç yaşında, evli mi?

Kendi wb sitesinde biyografisi aşağıdaki gibidir.

Ben Mert SEZER, İstanbul’da yaşayan bir inşaat mühendisiyim. Buket’in hayat arkadaşı, Aras’ın babasıyım. 2006 yılında inşaat mühendisliği diplomasını alıp inşaat işleri ile uğraştıktan sonra 2017 yılında inşaat işlerine ara verip Youtube’da videolar yayınlamaya karar verdim. Dürüst olmak gerekirse, gezmeyi seven birisi olarak YouTube’da bana hitap eden gezi videoları bulamadığım için kendim hazırlayıp yayınlamaya karar verdim.

O tarihten beri Youtube’da gezi ve günlük vloglar çekiyorum. Bir çok üniversite ve organizasyonun davetlisi olarak hem konuşmacı olarak hem vloglar çekmek için ülkemizin dört bir yanını ve dünyanın bir çok ülkesini gezdim, gezmeye devam ediyorum.

Seyahat videoları yanında hayatımda yeri olan bir konular da videolarıma dahil oluyor. Teknolojik ekipmanlardan, kahve demleme yöntemlerine, kitap tavsiyelerinden ilgimi çeken konulara. Özetle hayatımda ne varsa videolarımda da onlar var.

Kahve demişken pandemi zamanında gezemeyince “MertSezerKahve” markası ile kendi kahvelerimi kavurmaya başladım. Kendi kahvem derken, tabii ki ben yetiştirmiyorum. Dünya’nın dört bir yanından gelen ve benim keyifle içtiğim en kaliteli kahve çekirdeklerini online mağazamda satıyorum. Kahveyi seviyorsanız ve lezzet sizler için önemliyse mağazama beklerim. (mertsezerkahve.com)

2021 senesinde TRT Belgesel’de “Tatilimi Planla” programının sunuculuğunu yaptım. 13 bölüm çektik, teslim ettik bitti.

TRT Belgesel’de denk gelebiliriz. Televizyon haricinde Canon Türkiye’nin İstanbul’daki deneyim merkezinde Youtube ve Vloggerlık üzerine eğitimler de verdim. Bir zamanlar Youtube kanal geliştirme danışmanlığı yapmıştım ama artık uğraşamıyorum.

İşte gördüğünüz gibi, inşaat işleri sonrasında başka başka platformlarda çabalamaya devam ediyorum. Hayat bu, sen plan yaparken başına gelen şeyler topluluğu!