Merve Yıldırım Fox evli mi? Merve Yıldırım kiminle evli? Merve Yıldırım sevgilisi ? Merve Yıldırım babası nereli?

02.01.2023
Merve Yıldırım Fox evli mi? Merve Yıldırım kiminle evli? Merve Yıldırım sevgilisi ? Merve Yıldırım babası nereli?

Merve Yıldırım Fox evli mi? Merve Yıldırım kiminle evli? Merve Yıldırım sevgilisi ? Merve Yıldırım babası nereli?

33 yaşında olan Merve Yıldırım henüz evlenmedi, dolayısıyla da eşi kim sorusu da böylece boşa düşüyor.

Merve Mina Yıldırım 15 Kasım 1987 yılda İstanbul doğmuştur.

Özel Marmara Radyo TV Gazetecilik Anadolu Meslek Lisesi, Maltepe Üniversitesi mezunudur. Haber muhabiri, televizyon programı sunucusudur.

Meslek hayatına Lise 2. sınıfta Atv Haber’de staj yaptığı dönemde adım atarken hem diksiyon hem de İngilizce eğitimi aldı.

Merve Mina Yıldırım instagramda @merveyildirimtv kullanıcı adı ile bulunur.

Merve Mina Yıldırım 183 bin takipçisi vardır 5 Mart 2022 itibariyle.

Merve Mina Yıldırım Fox Haber / Fox Turkey / Merve Yıldırım ile Benden Söylemesi pazar 13:30

Haber muhabiri, televizyon programı sunucusu. 1987, İstanbul doğumlu. Özel Marmara Radyo TV Gazetecilik Anadolu Meslek Lisesi, Maltepe Üniversitesi mezunu.

Meslek hayatına Lise 2. sınıfta Atv Haber’de staj yaptığı dönemde adım atarken hem diksiyon hem de İngilizce eğitimi aldı. Staj bittikten sonra Star Tv Magazin Servisinde muhabir olarak çalışmaya başladı. Kültür, sanat ve magazin alanında hem kendisini geliştirmiş hemde röportajlar yaptı. Sonrasında Kanal D Magazin ve TRT Müzik ile sunuculuk ve spikerlik kariyerini sürdürdü.

Haberleri sunarken önünde yazı olmadığını ve doğaçlama anlattığını belirten Merve Yıldırım 8 yılı aşkın bir süre muhabirlik yapıyor. Fox Haber Merkezi’nde Fatih Portakal, İsmail Küçükkaya, Murat Güloğlu ve Gülbin Tosun’un sunduğu haber bültenlerine canlı bağlantılar yaptı.

Bundan önceki yıllarda muhabirlik yapan ve bize haberlerin aktarılmasını sağlayan Yıldırım, haberleri doğru aktarması ve habercilik anlayışına uygun davranarak mesleğini verimli olarak icra etmesi, Yıldırımı kısa sürede diğer muhabirlerden ayırmış ve fark edilmesini sağlayarak meslek hayatına kamera önünde devam etmesi sağlanmıştır.

7’den 70’e hitap eden sunucu, sempatik ve neşeli tavırları ile kısa sürede izleyicinin dikkatini çekmiştir. Haftaiçi hergün saat 13:30 da Fox TV ekranlarında yelpazesi geniş ve güncel konuları seyircilere aktarırken, haberlerin bize doğru ulaşmasını sağlıyor. Programa davet edilen ünlü konuklarla eğlenceli sohbetler yapılırken diğer yandan da faydalı bilgiler izleyiciye aktarılıyor.

25 Mayıs 2018’den itibaren sunduğu Benden Söylemesi adlı programıyla da tanınan Merve Mina Yıldırım, 20 Temmuz 2019’dan bu yana FOX TV’de sabahın ilk ışıklarında güne damgası vuran ve yeni günde etkisini gösterebilecek haberlere yer veren ve önemli konuları ön plana çıkaran Çalar Saat Hafta Sonu ile de karşımızda.