Merve Sakallı Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli? Merve Sakallı Ne iş yapıyor?

01.01.2023
Merve Sakallı Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli? Merve Sakallı Ne iş yapıyor?

İzmir’in başarılı iş insanları arasında yer alan Fransız kökenli Lucien Arkas’ın hayatını birleştirdiği Merve Sakallı hakkında kullanıcılar, Merve Sakallı kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor? Merve Sakallı Instagram hesabı gibi sorulara yanıt aranıyor. Merve Sakallı Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli? Merve Sakallı Ne iş yapıyor?

İzmir’in ünlü iş insanlarından Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Lucien Arkas ve Merve Sakallı İzmir’in Torbalı ilçesinde yer alan Arkas Bağları’nda görkemli bir düğünle dünya evine girdiler. Daha önce 3 kez evlenen ünlü iş insanının düğününe başta aile üyeleri olmak üzere iş dünyasının ve cemiyetin önemli isimler yer aldı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in kıydığı nikahta Arkas’ın nikah şahidi ise İzmir’in Fransa Fahri Konsolosu Zeliha Toprak oldu. Arkas Holding’in de ofislerinin bulunduğu İzmir’in en yüksek binası olan Mistral Kule’de tanışan çift birkaç ay sonra birlikteliklerini nikah masasına taşıma kararı almıştı.

Merve Sakallı hakkında daha fazla bilgi sahibi değiliz ve yaşının 35 olduğunu öğrendik.

Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Lucien Arkas, kendisinden 42 yaş küçük olan Merve Sakallı ile dünyaevine girdi. İzmir’in Torbalı ilçesinde bulunan Arkas Bağları’nda dünya evine giren çiftin düğünü ve evlilikleri çok konuşuldu. 

Lucien Arkas 3. kez evlendi!

Türkiye’nin en zengin iş insanlarından biri olan Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanı 77 yaşındaki Lucien Arkas, Merve Sakallı ile hayatını birleştirdi. Çiftin nikahını İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer kıyarken, Arkas’ın nikah şahidi ise İzmir’in Fransa Fahri Konsolosu Zeliha Toprak oldu.

Arkas Holding’in de ofisinin bulunduğu İzmir’in en yüksek binası Mistral Kule’de tanışan çift, tanışmalarının hemen ardından evlilik kararı almıştı. 

Merve Sakallı kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Lucien Arkas ile dünyaevine giren Merve Sakallı 35 yaşındadır. 77 yaşındaki Arkas ile evlenen Sakallı hakkında internette çok fazla bilgi bulunmuyor. İzmir’in en yüksek binası olan Mistral Kule’de tanışan çift, tanışmalarının ardından birkaç ay sonra nikah masasına oturdu. 

Lucien Arkas kimdir?

Lucien Arkas, 1945 yılında doğmuştur. İzmir iş insanı Arkas, Arkas Holding yönetim kurulu başkanıdır. İzmir Fransız St. Joseph Liesini bitiren Arkas, Fransa kökenli Levantenlerdendir. Merkezi İzmir’de bulunan Arkas Holding ve ona bağlı olan 61 olan şirketlerinin ve genel müdürü olan Arkas, Türkiye’nin gelir vergisi rekortmenlerinden biri olmuş ve İzmir’in vergi rekortmeni unvanını taşımaktadır.