Mina Ceran Kimdir? Mina Ceran Kaç Yaşında? Jose Sosa’nın Sevgilisi kimdir?

24.06.2022
Mina Ceran Kimdir? Mina Ceran Kaç Yaşında? Jose Sosa’nın Sevgilisi kimdir?

Fenerbahçe’nin yıldız orta saha oyuncusu Jose Sosa’nın Mina Ceran ile aşk yaşadığı iddia edildi. Jose Sosa’nın Sevgilisi Kimdir? Mina Ceran Kimdir? Mina Ceran Kaç Yaşında, Nereli, Ne İş Yapıyor? Mina Ceran Instagram Hesabı ne?

Geçtiğimiz aylarda 18 yıllık eşi Carolina Alurralde’den boşanan Jose Sosa’nın Mina Ceran ile aşk yaşadığı iddia edildi. Sosyal medyanın en popüler fenomenleri arasında yer alan Mina Ceran, bir süredir İbiza’da tatil yapıyor. Ceran, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından İbiza’da çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı.Geçtiğimiz aylarda 18 yıllık hayat arkadaşı Carolina Alurralde’den ayrılan Fenerbahçe’nin yıldız futbolcusu Jose Sosa’nın da İbiza’da tatil yaptığı iddia edildi. Gossippasta’nın iddiasına göre; Çiftin birlikte tatil yaptığı ve birliktelik yaşadıkları öne sürüldü. İkilinin sosyal medya hesaplarından farklı zamanlarda paylaştığı karelerdeki benzerlik ise bir başka dikkat çeken ayrıntıydı.

Mina Ceran 1 Ocak 1996 senesinde Antalya’da dünyaya geldi.. Eğitim hayatına Antalya’da başlayan Ceran, liseyi tamamladıktan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi Medya ve İletişim Bölümü’nü kazandı ve bu bölümden mezun oldu.

Kendisi bir sosyal medya fenomeni olan Mina Ceran, Instagram hesabını oldukça etkin kullanıyor. Onun hesabına @minaceran adresinden ulaşabilirsiniz.

Şu sıralar ise ünlü futbolcu Jose Sosa ile adı birlikte anılıyor.

2013 yılında “Face of Antalya” adlı güzellik yarışmasında birincilik elde etti. ‘Market güzeli’ lakabını aldı. Mahmut Kırmızıgül ile olan birlikteliği ile uzun süre magazin dünyasında yerini aldı.