Murat Göğebakan’ın Oğlu Bülent Göğebakan Kimdir? Kaç Yaşında, Ne iş Yapıyor?

01.08.2022
Murat Göğebakan’ın Oğlu Bülent Göğebakan Kimdir? Kaç Yaşında, Ne iş Yapıyor?

Murat Göğebakan’ın Oğlu Bülent Göğebakan Kimdir? Murat Göğebakan’ın Oğlu Bülent Göğebakan Kaç Yaşında? Murat Göğebakan’ın Oğlu Bülent Göğebakan Ne iş Yapıyor? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Murat Göğebakan’ın Oğlu Bülent Göğebakan Kimdir? Kaç Yaşında, Ne iş Yapıyor? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Merhum sanatçı Murat Göğebakan’ın ilk evliliğinden dünyaya gelen Bülent Göğebakan’ın yeni 30′lu yaşlarına geldiği tahmin edilmektedir.“Esen ler Yaz Akşamları” etkinlikleri kapsamında besteci, müzisyen ve şarkıcı Murat Göğebakan vefatının 8. yılı dolayısıyla bir anma konseri düzenledi.

Esenler Dörtyol Meydanı’ndaki konserde sahne alan Gece Yolcuları grubu sanatçının eserlerinden oluşan bir repertuvarı yorumladı. Göğebakan’ın yad edildiği konserde, sanatçıyla dostluklarını ve hatıralarını anlatan grup üyelerinden Uğur Arslantürkoğlu, güzel bir yaz akşamında dinleyicilerin karşısına çıkmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek, “Malum bu gece burada toplanmamızın bir sebebi var. Hem bir konser yapacağız hem de çok özel bir sanatçıyı, kaybettiğimiz çok özel bir insanı anacağız. İlk önce onun konserlerinde birlikte en çok kullandığımız ve en çok saygı duyduğumuz anda olduğu gibi, ellerimizi kaldıralım, ona kocaman bir alkış gönderelim.” ifadeleri kullandı.

Arslantürkoğlu, çok küçük yaşlarda kendisiyle çalışma imkanı bulduklarını dile getirerek, “Biz Murat Göğebakan için, bir konser grubu değildik. Biz onun ailesinin bir parçasıydık. Çünkü biz onun ailesinin yemeğini yedik. Arkadaşlarının, kardeşlerinin, beraber vakit geçirdiği insanların havasını soluduk.” diye konuştu.

Konseri izlemeye gelenler arasında yer alan sanatçının oğlu Bülent Göğebakan’ı sahneye davet eden grup üyesi Edis İlhan, “Bu adamların, bu arkadaşların, bu gençlerin belki bazıları hiç Murat Göğebakan şarkısı dinlememiştir. Ne dersin onlara? Sadece bir kelime söylemek istesen, ne demek istersin?” dedi.

Dinleyicilerin uzun süre alkışladığı Bülent Göğebakan, “Eyvallah.” diyerek cevap verince İlhan, “Bu, Murat Göğebakan’ın içine dünyayı doldurduğu cümle; eyvallah.” ifadesini kullandı.

Gece Yolcuları grubu, “Neden?”, “Değer mi?”, “Kendine İyi Bak”, “Ay Yüzlüm”, “Vazgeçilmiyor” ve “Unut Beni” adlı eserlerin de aralarında bulunduğu sevilen şarkıları seslendirdi.

Bülent Göğebakan Instagram Hesabı

Murat Göğebakan’ın ilk ve tek çocuğu olan Bülent Göğebakan, tam bir hayvan sever. Instagram‘ını oldukça etkin kullanan oğul Göğebakan’ın hesabına @bulentgogebakan adresinden ulaşabilirsiniz.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Murat Göğebakan’ın Oğlu Bülent Göğebakan Kimdir? Kaç Yaşında, Ne iş Yapıyor? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

error: Content is protected !!