Mustafa Arda Işık Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

19.10.2023
Mustafa Arda Işık Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

Mustafa Arda Işık Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Mustafa Arda Işık Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Mustafa Arda Işık instagram’da @mustafaardaisik kullanıcı adı ile bulunur. 7.500 civarında takipçisi vardır 6 Mart 2022 itibariyle. Mustafa Arda ışık, doğma büyüme İstanbulludur. Asıl memleketi Refahiye olan başarılı oyuncu 5 Mart 2004 doğumludur. Mustafa Arda Işık 19 yaşındadır.

Mustafa Arda Işık Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında? Mustafa Arda Işık boyu, Mustafa Arda Işık sevgilisi, Mustafa Arda Işık Oynadığı diziler, Mustafa Arda Işık Age?

Mustafa Arda Işık İstanbul çocuk Ajansı ve İzmir Güzeli Ajans’ın sahibi olan Nazlı Çetinkol ile çalışıyor ve aktif olarak tiyatro yapmaktadır. Mustafa Arda ışık, doğma büyüme İstanbulludur. Asıl memleketi Refahiye olan başarılı oyuncu 5 Mart 2004 doğumludur. İlk rol aldığı dizi olan Kaderimin Oyunu dizisinde Alican karakteriyle dikkat çeken Mustafa Arda Işık, İstanbul Çocuk Ajansı oyuncusudur.

Dizide kızını korumak uğruna, çocuklarıyla beraber dönüşü olmayan bir yolculuğa sürüklenen Asiye’nin yolu, kendilerine yardım eden hiç tanımadığı bir yabancı olan Mahir ile kesişir. İnsani duygularla onlara yardımcı olan ve arabasına alan Mahir, verdiği bu kararla hem kendisinin hem de Asiye ve çocuklarının kaderini değiştireceğinden henüz habersizdir.

Ali Can karakteri ile Kaderimin Oyunu dizisinde karşımıza genç oyuncu Mustafa Arda Işık çıkıyor.

Gülsüm ile Fikret’in oğlu AliCan karakteri dizi de Iraz Akçam’ın hayat verdiği Nergis karakteri ile partnerdir.

Kaderimin Oyunu dizisinde Alican karakteri Mahir’in yeğenidir.

Gülsüm ile Fikret’in oğlu olan Alican okulda sınıf birincisidir.

Oldukça zeki bir çocuk olan Alican sorumluluk sahibi bir çocuktur ve Nergis’in hayatına girmesi ile ders çalışmayı bırakan ve dersleri ikinci plana atan Alican Nergis’e aşık olacaktır. Kaderimin Oyunu Alican bakın kim, başarılı oyuncu bakın kaç yaşında, işte oyuncu hakkında merak edilenlerin yanıtları!

NGM Medyanın yapımcılığını üstlendiği Cuma akşamları ekranlara gelen başrollerinde Öykü Karayel, Akın Akınözü, Sarp Apak ve Meriç Aral’ın rol aldığı Kaderimin Oyunu dizisinde Alican, Fikret ve Gülsüm çiftinin oğludur.

Mustafa Arda Işık Dizileri ve Filmleri

  • Kaderimin Oyunu (Alican) – 2021

Henüz yolun başında olan yakışıklı oyuncu ilerleyen zamanlarda büyük projelerde karşımıza çıkacaktır.

Mustafa Arda Işık Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında? Mustafa Arda Işık boyu, Mustafa Arda Işık sevgilisi, Mustafa Arda Işık Oynadığı diziler, Mustafa Arda Işık Age Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Mustafa Arda Işık Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.