Narmin Balayeva kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Narmin Balayeva Evlimi?

22.10.2023
Narmin Balayeva kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Narmin Balayeva Evlimi?

Haber Global bayan spikerleri Narmin Balayeva kimdir? Narmin Balayeva Nerelidir? Narmin Balayeva Kaç yaşında? Narmin Balayeva Evli mi? Narmin Balayeva instagram

Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Narmin Balayeva kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Narmin Balayeva Evlimi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun netbilge bilgiler sizlerle.

Narmin Balayeva; sunucu, spikerdir. Kendisi 35 yaşındadır. Aslen Azerbaycanlıdır. 1987 yılında Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de doğmuştur.@narminbalayeva kullanıcı adı ile instagramda bulunmaktadır.

Narmin BALAYEVA

Haber Global TV
[email protected]

Eğitim Geçmişi

Bakü Müzik Koleji’nde okumuştur. Azerbaycan Medya Akademisi’nde eğitim almıştır. Bakü Müzik Akademisi Opera oyunculuğu ve Şan bölümü mezunudur. Yüksek lisansını Türkiye’de Marmara Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünde gerçekleştirmiştir.

Çalışma Hayatı

Narmin Balayeva, Azerbaycan Devlet Korosu’nda solistlik yapmıştır. Ayrıca, Azerbaycan Devlet Televizyonu’nda assolist ve sunucu olarak da çalışmıştır. Bir süre Azerbaycan’da yayın yapan “İradyo” kanalında müdür olarak görev yapmıştır.

Türkiye’ye geldikten sonra İstanbul’da “İndex” adlı PR şirketinde müdür olarak çalışmıştır.

2021 yılından bu yana Haber Global bünyesinde çalışma hayatını sürdürmektedir.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, net bilge olarak Narmin Balayeva kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Narmin Balayeva Evlimi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

error: Content is protected !!