Naz Frambuaz Kimdir? Kaç yaşında? Evli Mi? Sevgilisi? Kocası?

29.10.2023
Naz Frambuaz Kimdir? Kaç yaşında? Evli Mi? Sevgilisi? Kocası?

Naz Frambuaz Kimdir? Naz Frambuaz Kaç yaşında? Naz Frambuaz Evli Mi? Naz Frambuaz Sevgilisi? Naz Frambuaz Kocası? Naz Frambuaz Boşandı mı?

Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Naz Frambuaz Kimdir? Naz Frambuaz Kaç yaşında? Naz Frambuaz Evli Mi? Naz Frambuaz Sevgilisi? Naz Frambuaz Kocası? Naz Frambuaz Boşandı mı? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

1994 doğumlu olan Naz Frambuaz, lisans eğitimini Ege Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Bölümü’nde tamamlamıştır. Kendisi, kullanıcı ismi olarak ‘Frambuaz’ı tercih etmektedir. Özellikle Twitch platformunda gerçekleştirdiği canlı yayınlarla kısa sürede büyük bir takipçi kitlesine ulaşan Naz Frambuaz, aynı zamanda SnapChat uygulamasında da popülerlik kazanmıştır. Naz Frambuaz, popüler bir içerik oluşturucusu olarak Instagram, Twitter, Youtube gibi çeşitli platformlarda da aktif bir şekilde içerikler üretmeye devam etmektedir. Aynı zamanda güzel isim, Algida Boom Boom Noobstar adlı bir yarışmada sunuculuk yapmıştır.

Naz Frambuaz Boyu 1.65 cm, kilosu 50, burcu ise terazi’dir. İzmir Ege Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Bölümü’nden mezun olan Naz Frambuaz gerçek soyadının da Frambuaz olmadığı belirtilmektedir.

Kendisinin instagram hesabındaki takipçi sayısı 144bin civarındadır. Youtube kanalında ki abone sayısı ise 23,7 B.. Twitch ve Youtube kanalı ile paylaşımlarını sürdüren Naz Frambuaz’ın Twitch kanalında ilk girişte Yayıncı, bu kanalın yetişkinlere yönelik olduğunu belirtti, uyarısı bulunmaktadır.

Naz Frambuaz 23 Ağustos 2021 yılında evlenmiştir fakat eşinin ismi bilinmemektedir. Naz Frambuaz Sarbaşa filminde rol almıştır.  Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Naz Frambuaz Kimdir? Naz Frambuaz Kaç yaşında? Naz Frambuaz Evli Mi? Naz Frambuaz Sevgilisi? Naz Frambuaz Kocası? Naz Frambuaz Boşandı mı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.