Nazan Güneş Özkan kimdir? nereli, kaç yaşında?

23.08.2022
Nazan Güneş Özkan kimdir? nereli, kaç yaşında?

Nazan Güneş Özkan kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Nazan Güneş Özkan
Doğum tarihi: 1 Ocak 1976
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.72 cm
Kilo: 56 kg
Burcu: Oğlak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli (Ufuk Özkan ile)
Meslek: Başdansçı
İnstagram hesabı için tıklayın

Nazan Güneş Özkan nereli? Kaç yaşında?

Nazan Güneş Özkan kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu, yaşı, ne iş yapıyor, mesleği, kardeşi? Ufuk Özkan eşi Nazan Güneş Özkan yer aldığı diziler, instagram hesabı yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Nazan Güneş Özkan yaşamı ve biyografisi

Nazan Güneş Özkan Türk dansçıdır. Yaklaşık 10 yılı aşkın bir süre Anadolu Ateşi’nde başdansçı olarak görev yaptı. Oyuncu Ufuk Özkan eşi olarak tanınmaya başladı.

Nazan Güneş Özkan 1976 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Küçük yaşlarda dans dersleri aldı. Türkiye’nin ileri gelen Türk dans topluluğu olan Anadolu Ateşi’nde başdansçı olarak 10 yıl boyunca görev aldı. Nazan Güneş Özkan 2005 senesinde oyuncu ve sunucu Ufuk Özkan ile nikah masasına oturdu. Nazan Güneş Özkan eşi Ufuk Özkan ile evlendikten sonra Anadolu Ateşi’nde başdansçı olarak çalıştığı işini kendi isteği üzerine bıraktı ve ev hanımı olmayı tercih etti. Nazan Güneş Özkan ve Ufuk Özkan’ın bu evliliklerinden Eren Özkan adından bir de çocukları bulunmaktadır.

Günümüzde yaşamını İstanbul’da ilerleten Nazan Güneş Özkan çocukları Eren’den sonra 2. çocuk için eşi Ufuk Özkan ile uzlaşma sağlayarak son noktayı koyarak 3 kişilik bir aile olarak hayatlarını sürdürme kararı almışlardır.

Nazan Güneş Özkan dizileri ve filmleri

Nazan Güneş Özkan hangi dizilerde oynadı? Oynadığı diziler var mı? Nazan Güneş Özkan mesleği dansçılık olduğu için 10 yıl boyunca Anadolu Ateşi’nde başdansçı olarak görev aldı. Evlendikten sonra mesleğini bırakmıştır.