Nedim Keçeli kimdir? Eşi kimdir? Nedim Keçeli kaç yaşında? Nedim Keçeli nereli?

29.12.2022
Nedim Keçeli kimdir? Eşi kimdir? Nedim Keçeli kaç yaşında? Nedim Keçeli nereli?

Nedim Keçeli kimdir? Eşi kimdir? Nedim Keçeli kaç yaşında? Nedim Keçeli nereli?

Nedim Keçeli işadamıdır.

Bir inşaat firmasının yönetim kurulu üyesidir. Nedim Keçeli eşine 2020 yılında doğum hediyesi olarak dünyaca ünlü bir İsviçre markasına ait, 350 bin TL değerinde bir saat hediye etti.. O zaman hayli gündem olmuştu. Gamze Karaman Keçeli 16 Ekim 1982 yılında dünyaya gelmiştir. Eski hentbolcu, model, oyuncu ve sunucudur.

Gamze Karaman Keçeli Marmara Üniversitesi Spor Akademisi mezunudur.

Gamze Karaman Keçeli Marmara Üniversitesi Spor Akademisi mezunudur. Gamze Karaman Keçeli , 2003 yılında Miss Model of Turkey yarışmasında Türkiye Güzeli seçilmesinin ardından bu yarışmanın galiplerinin katıldığı 2004 Miss Globe International yarışmasında da ikinci olma başarısına imza attı. Gamze Karaman Keçeli 2017 yılında işadamı Nedim Keçeli ile Venedik’te evlendi. 2003 Miss Model of Türkiye Güzeli 2004 2.si olmuştur

Gamze Karaman Keçeli. Gamze Karaman Keçeli, Türk eski hentbolcu, model, oyuncu ve sunucu. Marmara Üniversitesi Spor Akademisi mezunu olan Karaman, 2003 yılında Miss Model of Turkey yarışmasında Türkiye Güzeli seçilmesinin ardından bu yarışmanın galiplerinin katıldığı 2004 Miss Globe International yarışmasında da ikinci olma başarısına imza atmıştır.

Nedim Keçeli Türk işadamı Seba İnşaat’ın kurucusudur. Türkiye’de Keçeli ailesi köklü bir aile olup Oğuz Boyları’na dayanmaktadır. Aile Horasan’dan Rize Çayeli ilçesine göç etmişlerdir. Nedim Keçeli aslen Rize Çayelilidir. 1930 yılından sonra İstanbul’a yerleşmişlerdir.

Nedim Keçeli 1 Ocak 1970 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Eğitim hayatına İstanbul’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitimine İstanbul Üniversitesi Kimya Fakültesi’nde devam etti. Babası DYP’nin eski İstanbul İl Başkanı Orhan Keçeli’dir. İş hayatına erken yaşlarda atılan Nedim Keçeli aynı zamanda Sarıyer Spor Kulübü başkan vekilliği görevini de yaptı.

Basın ve medya da özel hayatı ile de gündeme gelen Nedim Keçeli ilk evliliğini Fenerbahçe Kulübü eski başkanı Ali Şen’in kızı Suzan Şen ile gerçekleştirdi. Ancak bu evlilik boşanma ile son bulmuştur. Nedim Keçeli Suzan Şen evliliğinden bir çocukları dünyaya geldi.

SEBA İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Nedim Keçeli ikinci evliliğini ise 4 yıl boyunca birlikte olduğu eski Türkiye güzeli oyuncu ve sunucu Gamze Karaman ile Venedik’te yapılan bir törenle evlenmiştir.