Nermin Gül Kimdir? Kaç Yaşında? Nermin Gül Boyu, Kilosu? Nermin Gül yeniden evlendi mi?

01.11.2023
Nermin Gül Kimdir? Kaç Yaşında? Nermin Gül Boyu, Kilosu? Nermin Gül yeniden evlendi mi?

Nermin Gül Kimdir? Kaç Yaşında? Nermin Gül Boyu, Kilosu? Nermin Gül yeniden evlendi mi? Nermin Gül’ün eşinin fotoğrafı? Nermin Gül’ün eşi ne iş yapıyor? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Nermin Gül Kimdir? Kaç Yaşında? Nermin Gül Boyu, Kilosu? Nermin Gül yeniden evlendi mi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

10 yaşındayken çalışmaya başlayan ve 20 yıldır evli olan Nermin Gül’ün 3 çocuğu bulunmaktadır, bunlar bir kız ve iki erkek çocuktur. Instagram’da binlerce takipçisi olan Nermin Gül, adını geniş bir izleyici kitlesine duyuran “Misafirim Var” adlı yemek programının TRT 1’de yayınlanmasına katkı sağlamıştır. İstanbul’da 1983 yılında doğan ve Boşnak kökenli olan Nermin Gül, ilkokul, ortaokul ve lise eğitiminin ardından görücü usulü bir evlilik yapmıştır. Evlendikten sonra yemek yapmaya başlayan Nermin Gül Öztürk, mutfak sanatlarına olan ilgisiyle dikkat çekmiş ve yeteneğini geliştirmiştir. Yemek tariflerini zaman içinde sosyal medya hesabından paylaşmaya başlayarak büyük bir takipçi kitlesi oluşturmuş ve birçok televizyon programında yemek yapmıştır. Özellikle ‘Boşnak Böreği’ tarifi ile tanınmıştır.

Sosyal medya hesabı büyük bir takipçi kitlesi tarafından takip edilen Nermin Gül, zaman içinde işlerini büyüterek eğitmen şef olarak da faaliyet göstermeye başlamıştır. Suat Öztürk adında bir kişinin tekstil işi yaptığı iddia edilse de, Nermin Gül ile ünlü sunucu olan Suat Öztürk arasındaki 20 yıllık evlilikleri boyunca bir kız ve iki erkek olmak üzere toplam 3 çocukları olmuştur. Ancak, Boşnak asıllı sunucu Nermin Gül, 2021 yılının ocak ayında yaptığı bir açıklama ile evliliğini sonlandırdığını duyurmuştur.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Nermin Gül Kimdir? Kaç Yaşında? Nermin Gül Boyu, Kilosu? Nermin Gül yeniden evlendi mi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Kanal 7’de ekrana gelen Nermin’in Enfes Mutfağı’nın sunucusu Nermin Gül, özel hayatındaki üzücü gelişmeyi duyurdu.

“EVLİLİĞİMİ SONLANDIRDIM”

3 çocuğu olan Nermin Gül, tekstil firmasında faaliyet gösteren eşi Suat Öztürk’ten boşandığını açıkladı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Gül, “Canlı yayınımda çok soruldu. 2021’in ocak ayında anlaşmalı bir şekilde evliliğimi sonlandırdım. Bu da son cevap olsun” dedi.

error: Content is protected !!