Neşe Çıldık Kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

15.01.2022
Neşe Çıldık Kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Neşe Çıldık Kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Neşe Çıldık Kimdir? Nereli? Kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Bilindiği üzere Neşe Çıldık Kültür ve Turizm Bakanlığı Yatırım ve işletmeler Genel Müdür Yardımcısı’dır. Neşe Çıldık Turizm sektöründe farklı idarecilik görevlerinde bulundu.

ETS Grubu Yatırım ve Planlama Danışmanı olarak görev yapan Çıldık, ETS Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ersoy’un Maxx Royal Otel zincirlerinin turizm yatırım ve planlama çalışmalarında sağ kollarından biri olarak görev aldı. 1 Eylül 2018 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararı ile, Kültür ve Turizm Bakanlığı Yatırım ve işletmeler Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Sedat Sert’in yerine aynı göreve atanan Çıldık, daha önce ETS’nin dışında  Özaltın Grubu Turizm Danışmanı olarak da görev yapmıştı.  Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Neşe Çıldık Kimdir? Nereli? Kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.