Neslihan Güneş Only kimdir, Mimar Neslihan Güneş kaç yaşında Tiktok, instagram?

02.12.2023
Neslihan Güneş Only kimdir, Mimar Neslihan Güneş kaç yaşında Tiktok, instagram?

Neslihan Güneş Only kimdir, Mimar Neslihan Güneş kaç yaşında Tiktok, instagram? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Neslihan Güneş Only kimdir, Mimar Neslihan Güneş kaç yaşında Tiktok, instagram? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Neslihan Güneş 4 Aralık 1993 tarihinde doğmuştur. Onlyfans üzerinden kazandığı parayı açıklayan Neslihan Güneş, sosyal medyada olay oldu. 2015 yılında Anadolu Üniversitesi’nden mezun olan 29 yaşındaki Güneş, mimari tasarımcı olarak kariyerini sürdürüyor. Firmalardan aldığı reklamlar ve OnlyFans aboneleri sayesinde Güneş iyi bir gelir elde etti. Birçok kişiden para karşılığı cinsel ilişki teklifi aldığını belirten Güneş isyan etti.Neslihan Güneş, ek gelir elde etmek için sosyal medya hesabından çeşitli içerikler üretmeye başladı. Kısa sürede 100 bini aşkın takipçi kazanan Güneş, etkili bir influencer oldu. Çeşitli firmalarla iş birliği yaparak gelir elde eden Güneş yeni bir ek iş koluna el attı. Güneş, 1 ayda 7887,27 dolar (136.624) kazandığını belirtti. Ayrıca trendyol üzerinden 41 bin 526 TL kazandığını da gösteren Neslihan Güneş’in 1 aylık kazancı 180 bin TL’ye yaklaşıyor.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Neslihan Güneş Only kimdir, Mimar Neslihan Güneş kaç yaşında Tiktok, instagram? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.