Neymar sevgilisi kimdir, kaç yaşında? Neymar eşi kim, Neymar sevgilileri?

30.11.2022
Neymar sevgilisi kimdir, kaç yaşında? Neymar eşi kim, Neymar sevgilileri?

Neymar sevgilisi kimdir, kaç yaşında? Neymar eşi kim, Neymar sevgilileri?

Bilindiği üzere Brezilyalı genç model ve oyuncu Bruna Marquezine, Barcelona’nın yıldız futbolcularından nişanlısı Neymar‘dan ayrıldı.

Bruna Marquezine Kimdir, Nerelidir? Bruna Marquezine Kaç yaşında, instagram adresi?

1995 Brezilya doğumlu olarak bilinen Bruna Reis Maia, Brezilyalı aktris ve model. Kariyerine yönetmen Cininha de Paula tarafından keşfedildikten sonra beş yaşında başladı ve genç kızın tatlı Salette oynadığı pembe opera Mulheres Apaixonadas’a davet edildi. O zamandan beri Bruna ulusal olarak tanındı.

Sadece 15 yaşında América, Cobras & Lagartos, Desejo Proibido, Negócio da China, Araguaia, Aquele Beijo ve Salve Jorge’de oyuncu olarak yeteneklerini ödünç aldı.

2014 yılında aynı romanda Manoel Carlos’un son Helena’sını, ikinci kahramanı Luiza karakterini canlandırdı. Kız kardeşi Luana Marquezine ilk çıkışını Em Família dizisinde yaptı. Bruna Marquezine, Brezilya’nın Muhteşem Yüzyıl’ı olan Deus Salve o Rei (God Save The King) dizisinde, komşu krallığın seksi prensesi Catarina Vila Real rolünü canlandırmakta.

PSG’ye transfer olarak dünya tarihine geçen Neymar, 5 yıldır birlikteydi çift ayrıld.Bruna Marquezine ve Neymar ikilisi 2013’te tanışmış, 2017’de ilişkilerine ara vermişti.

Daha sonra yeniden bir araya gelen çift 2018 de tekrar ayrıldı. Bilindiği üzere Brezilyalı genç model ve oyuncu Bruna Marquezine, Barcelona’nın yıldız futbolcularından nişanlısı Neymar‘dan ayrıldı.