Nez Demirin sevgilisi kimdir? Nez Demir kimdir, Nez Demir kaç yaşında?

25.12.2022
Nez Demirin sevgilisi kimdir? Nez Demir kimdir, Nez Demir kaç yaşında?

Nez Demirin sevgilisi kimdir? Nez Demir kimdir, Nez Demir kaç yaşında?

Rizeli sosyal medya fenomeni Nez Demir, bir zamanlar Dilan Polat ile kavgası ile magazinden düşmedi. Daha sonra güzellik merkezi açarak tüm Türkiye’de kendi başarısını gösterdi.

Bununla birlikte uzun zamandır sır gibi sakladığı sevgilisini magazinler sonunda yakaladı.

Henüz adını kendisi paylaşmayan Nez Demir’in sevgilisinin 32 yaşındaki futbolcu Doğan Can Otman’dır.

Doğan Can Otman Pendikspor takımında defansta oynamaktadır. 2021 yılında girdiği Pendikspor ile sözleşmesi 2023 yılında bitecektir.

Nez Demirin sevgilisi kimdir? Nez Demir kimdir, Nez Demir kaç yaşında?

Nez Demir kimdir? Nerelidir? Sevgilisi var mı?

Oyuncu, Viner Youtuber. 1987 yılında Kocaeli’nin Gebze ilçesinde dünyaya geldi. Baba tarafından aslen Rizelidir. Afyon Kocatepe Üniversitesi Pazarlama Bölümünden mezun oldu. Aynı zamanda İşletme Bölümü 2. Sınıf öğrencisidir. 1987 tarihinde Kocaeli’nin Gebze ilçesinde hayata merhaba diyen Nez Demir, aslen ise Rizeli olan ve Rize aşığı olan bir isimdir.Üniversite eğitimini Afyon Kocatepe Üniversitesi’nin Pazarlama Bölümü’nde tamamlamış olan isim ayrıca 2. Üniversite okumuş ve İşletme bölümünü bitirmiştir. Nez Demir’in boyu 1.74 cm, kilosu ise 53’dür. Gözleri ise Kahverengidir.

Sosyal medya ile tanışması Instagram hesabı açması ile birlikte olan ünlü fenomen, çekmiş olduğu Videoları Instagram hesabından paylaşarak kısa sürede takipçi sayısını arttırmıştır.Instagram’dan sonra Vine videoları çekmeye başlamış ve takipçi sayısı giderek fazlalaşmıştır.Vine kullanmaya 2013 tarihinden itibaren başlamış olan ünlü isim, son yıllarda ise açmış olduğu Youtube kanalından paylaşımlar yapmaktadır.

Karadenizli olması nedeniyle Horon oynamayı ve çay içmeyi çok seven Nez Demir, çok sayıda farklı ülkeye gitmiş ve oraları gezerek Instagram hesabından bu görüntüleri paylaşmıştır.

Uzun boylu olmasının da verdiği avantaj ile 8 yıl boyunca Voleybol oynayan ünlü fenomen ayrıca bir süre de oyunculuk yapmıştır.

Halen oyunculuk konusunda özellikle reklam firmalarından teklif alan ünlü isim, bu teklifleri kabül etmeyerek Youtube kanalında yayınlarına devam ederken bir yandan ise gerçek mesleği olan Bankacılık mesleğini sürdürmektedir.

Sevgilisi olup olmadığını bilmediğimiz ünlü fenomen, ilerde sakin bir sahil kasabasında yaşamayı hayal etmektedir.

Özel bir banka da çalışan Nez Demir, çok gezdiğini, farklı ülkelere gittiğini, yine fırsat buldukça gezmeye devam ettiğini belirtmiştir. 8 sene voleybol oynamış, uzun yıllar ise rafting yapmıştır.

İlk olarak İnstagram üzerinden videolar çekerek paylaşımlar yapmaya başlamıştır. Zaman içerisinde takipçilerin birbirini etiketlemeleri sonucunda sayfası büyümüştür. Daha sonra vine videoları çekmiş kısa sürede ciddi takipçi sayısına ulaşmayı başarmıştır.

Vine ile 2013 yılında tanıştı. Böylece Türkiye’de ilk Vine kullanan isimler arasında yer aldı.

Bir çok ünlü markadan reklam filmi teklifleri almıştır. Ancak uzun senelerini verdiği için kısa süreli işler ile çabalarını riske atmaktan korkmuş ve gelen teklifleri reddetmiştir. En son Facia Üçlü isimli bir filmde rol almıştır.