Nihat Umut Döktür özgeçmiş? Nihat Umut Döktür nereli? Neşe Çıldık kimdir?

01.12.2023
Nihat Umut Döktür özgeçmiş? Nihat Umut Döktür nereli? Neşe Çıldık kimdir?

Nihat Umut Döktür özgeçmiş? Nihat Umut Döktür nereli? Neşe Çıldık kimdir? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Nihat Umut Döktür özgeçmiş? Nihat Umut Döktür nereli? Neşe Çıldık kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Personel Genel Müdürü Nihat Umut Döktür kimdir? Nihat Umut Döktür kaç yaşında, nereli?

Atılım Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Yüksek Lisans mezunu olan Nihat Umut Döktür, 25 yıl kamu görevinde bulunmakla birlikte 01.07.2019 -10.05.2021 tarihleri arasında Kültür ve Turizm Bakanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı olarak, 10.05.2021 tarihinden bugüne kadar da Kültür ve Turizm Bakanlığı Personel Genel Müdürü olarak görev yaptı. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Neşe Çıldık kimdir?

Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararına göre, Kültür ve Turizm Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcılığına Neşe Çıldık atandı. Neşe Çıldık, Kültür ve Turizm Bakanlığı Yatırım ve işletmeler Genel Müdür Yardımcısı’dır.

Turizm sektöründe farklı idarecilik görevlerinde bulundu. ETS Grubu Yatırım ve Planlama Danışmanı olarak görev yapan Neşe Çıldık, ETS Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ersoy’un Maxx Royal Otel zincirlerinin turizm yatırım ve planlama çalışmalarında sağ kollarından biri olarak görev aldı.

1 Eylül 2018 tarihli kararname ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Yatırım ve işletmeler Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Sedat Sert’in yerine aynı göreve atanan Çıldık, daha önce ETS’nin dışında Özaltın Grubu Turizm Danışmanı olarak da görev yapmıştı.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Nihat Umut Döktür özgeçmiş? Nihat Umut Döktür nereli? Neşe Çıldık kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.