Nihat Umut Döktür Kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Nihat Umut Döktür özgeçmiş? Neşe Çıldık kimdir?

05.10.2021
Nihat Umut Döktür Kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Nihat Umut Döktür özgeçmiş? Neşe Çıldık kimdir?

Nihat Umut Döktür Kimdir? Kaç yaşında? Nihat Umut Döktür Nereli? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Nihat Umut Döktür Kimdir? Kaç yaşında? Nihat Umut Döktür Nereli? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Kültür ve Turizm Bakanlığı bürokratlarındandır Nihat Umut Döktür. Bir dönem Kültür ve Turizm Bakanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı görevini yürüttü.  8 Mayıs 2021 tarihinde Kültür ve Turizm Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü’ne atandı.

Döktür, bu göreve Ahmet Yılmaz’ın yerine getirildi. 2019 yılında paylaşılan yukarıdaki görselin not;

Kültür ve Turizm Bakanlığı 2019 birinci dönem KiK Toplantımız Genel Başkanımız Mecit Erdoğan  Genel Başkan Yardımcılarımız Fahri Ekinci ile Ahmet Yiğitoğlu ve Personel Daire Başkanı Ahmet Yılmaz Destek Hizmetleri Daire Başkanı Nihat Umut Döktür ve Hukuk İşleri Genel Müdürü Metin Dede ile Sendikalar Şb.Müdürü Reşit Damar’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Nihat Umut Döktür Kimdir? Kaç yaşında? Nihat Umut Döktür Nereli? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Neşe Çıldık kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Özgeçmiş?

Neşe Çıldık, Kültür ve Turizm Bakanlığı Yatırım ve işletmeler Genel Müdür Yardımcısı’dır. Turizm sektöründe farklı idarecilik görevlerinde bulundu.