Odtufans Co Nedir? Odtufans Giriş Ne?

07.08.2022
Odtufans Co Nedir? Odtufans Giriş Ne?

Odtufans Nedir? Odtufans Giriş, İçeriği Ne? Sansürlü Çıplak Görüntüleri Sansürsüzleyecek mi? Odtufans Co Nedir? Odtufans Giriş Ne?

Odtufans’ta belirtilen bağış miktarı elde edildikçe sansürlenen çıplak görüntüler sitede sansür kaldırılarak paylaşılıyor. Sitenin girişinde ise şu açıklama yer alıyor:”Bu site ile kadın bedeninin politikleştirilmesine karşı bilinçlendirme kampanyası yapıyoruz. Kadın kendi bedeni üzerindeki tek karar merciidir. bedenin politikleştirilmesine ve sansürlenmesine karşıyız. Aşağıdaki her bir tierin açılması için belli bir bağış toplanmasını bekliyoruz. Bağışlarınız yüksek lisans eğitimimizi destekleyecektir.”

Sosyal medyada gündem olan “Odtufans” akıllara Onlyfans’ı getirdi ve “ODTÜ yine yaptı yapacağını” dedirtti…ODTÜ’lü öğrenciler tarafından kurulan, “Odtufans” isimli bir web sitesi, ODTÜ’lülerin Onlyfans girişimi olarak gündem oldu.Odtufans’ta belirli bağış miktarlarına ulaşıldıkça sansürlü çıplak görüntüler sansürsüz bir şekilde yayınlandığı bilinirken şimdi aynı uygulamanın ODTÜ’lüler tarafından başlatılması da Türkiye’de ayrıca heyecan yarattı.”Bu site ile kadın bedeninin politikleştirilmesine karşı bilinçlendirme kampanyası yapıyoruz.” açıklaması yer alan sitede ODTÜ’lülerin kazandıkları bağışlar ile yüksek lisans eğitimlerinin destekleneceği açıklandı.