Oğuzhan Uğur sevgilisi kim? Özlem kimdir? Oğuzhan Uğur sevgilisi Müjde Uzman neden ayrıldı?

25.01.2023
Oğuzhan Uğur sevgilisi kim? Özlem kimdir? Oğuzhan Uğur sevgilisi Müjde Uzman neden ayrıldı?

Oğuzhan Uğur sevgilisi kim? Özlem kimdir? Oğuzhan Uğur sevgilisi Müjde Uzman neden ayrıldı?

Her şey bu fotoğraf ile 2021 yılında başladı.

Oğuzhan Uğur, sosyal medya hesabından oyuncu Müjde Uzman ile arabada çekildiği kareyi takipçileri ile paylaştı.

Oğuzhan Uğur, ‘Güneşin doğuşu batışından farksız’ notuyla yaptığı paylaşımı takipçileri beğeni ve yorum yağmuruna tuttu.

Aynı fotoğrafı Instagram hesabından yayınlayan Müjde Uzman ise “90’lar karışık kaset” yazdı. Çiftin pozunu gören takipçileri ise ikilinin sevgili olabileceği yorumlarında bulundu.

Sonradan sevgili oldukları duyuldu, sonra ayrıldılar dendi, sonra barıştılar dendi, sonra ayrıldılar falan filan..

2022 yılında Müzisyen ve YouTuber Oğuzhan Uğur, dijital platformda Canan Özgen’in sunumuyla yayınlanan ’40’ programına katıldı. Müjde Uzman’la birlikteliği boyunca ‘Ayrıldılar’ ve ‘Yeniden barıştılar’ haberleriyle gündeme gelen Uğur, ünlü oyuncu ile neden ayrıldıklarını ilk kez açıkladı.

Artık günbatımını izliyorum, yediğim yemekten keyif alıyorum. Finali ayrılık da olsa benim için çok saygı duyduğum bir ilişkiydi. Uzun zaman sonra robotluktan çıktım. Kendisine çok teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Müjde Uzman 26 Eylül 1984 yılında İstanbul’da doğdu.  2001 yılında Elite Model Look yarışmasını birinci olarak tamamladı. Ardından müzik kanallarında sunuculuk ve VJ’lik yaptı. Kaynak: Müjde Uzman kimdir, nereli, kaç yaşında? Hangi dizi ve filmlerde rol aldı?

Oyunculuk kariyerine 2008 yılında rol aldığı Paramparça Aşklar adlı diziyle başlayan oyuncu, 2010 yılında Kapalı Çarşı ve Aşk Bir Hayal dizilerinde konuk oyuncu olarak yer aldı. Ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Muhteşem Yüzyıl ve Kiralık Aşk gibi dizilerin oyuncu kadrosunda yer aldı. Son olarak Savaşçı dizisinde Üsteğmen Funda Turaç karakterini canlandırdı.Recep İvedik 2, Hadi İnşallah ve 8 adlı sinema filmlerinde de rol aldı. Kaynak: Müjde Uzman kimdir, nereli, kaç yaşında? Hangi dizi ve filmlerde rol aldı?