Ömer Arvas kimdir, nereli? Evli mi? Eşi? Babası kimdir?

26.11.2023
Ömer Arvas kimdir, nereli? Evli mi? Eşi? Babası kimdir?

Ömer Arvas babası kimdir? Ömer Arvas, hayatı, biyografisi? Ömer Arvas kimdir? Kaç yaşında, nereli, mesleği ne? 

Vanlı olan Ömer Arvas, 20 Mart 1988 tarihinde İstanbul’da doğdu. 2010’da Kadir Has Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. Mezuniyet tezi olan “Yerel Yönetimlerde Halkla İlişkiler Kullanımı ve AK Parti Örneği (İstanbul ve Kocaeli Büyükşehir Belediyeleri)” ile dikkat çekti.

Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Küresel ve Bölgesel Çalışmalar bölümünde yüksek lisansını tamamladı. 2017’de “AK Parti Döneminde Avrupa Birliği İle İlişkiler” başlıklı projeyle yüksek lisans derecesi aldı.

Ömer Arvas, 2011’de AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanlığı’nda görev aldı. 2015’te Türkiye Bülteni dergisinin yazı işleri müdürü oldu ve bu süreçte birçok siyasetçi ile röportajlar gerçekleştirdi. 2016’da AK Parti Sosyal Medya Koordinatörlüğü’ne atandı ve partinin kurumsal sosyal medya faaliyetlerini yönetmeye başladı. Aynı zamanda sosyal medya üzerinden partinin söylemlerinin koordinasyonunu sağladı.

Ömer Arvas, AK Parti teşkilatlarına sosyal medyanın doğru ve etkili kullanımı konusunda eğitimler verdi. Kamu kurumları ve belediyelere de kurumsal hesapların etkili kullanımı üzerine eğitimler düzenledi.

Ömer Arvas babası kimdir? Ömer Arvas, hayatı, biyografisi? Ömer Arvas kimdir? Kaç yaşında, nereli, mesleği ne? 

AK Parti Siyaset Akademisi, TÜGVA ve çeşitli gençlik derneklerinde sosyal medya üzerine konuşmalar yaptı. Seçim kampanyalarında “açık hava, tv, radyo, dijital planlama, yerel reklamlar” alanlarının koordinasyonunda aktif görev almıştır. Ömer Arvas evli ve bir çocuk babasıdır.