Sümeyye Ömer’in eşi kimdir? Ne iş yapıyor? Ömer Faruk Acartürk kimdir? Kaç yaşında?

30.12.2022
Sümeyye Ömer’in eşi kimdir? Ne iş yapıyor? Ömer Faruk Acartürk kimdir? Kaç yaşında?

Sümeyye Acartürk eşi ne iş yapıyor? Ömer Faruk Acartürk kimdir, nereli, kaç yaşında? Ömer Faruk Acartürk eşi kimdir? instagram adresi ne? Sümeyye Ömer Acartürk kimdir, kaç yaşında nereli?

Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Sümeyye Ömer’in eşi kimdir? Ne iş yapıyor? Ömer Faruk Acartürk kimdir? Kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun netbilge bilgiler sizlerle.

Ömer Faruk Acartürk İnstagramda @omerfaruk.acarturk kullanıcı adı ile bulunur. Ömer Faruk Acartürk İstanbul Bilgi Üniversitesi’de Finansal ekonomi okudu. Ömer Faruk Acartürk University of Pamukkale’de financial eco. master pr. okudu. Özel İhlas Koleji’de okudu. İstanbul’da yaşıyor. Memleketi Avgan, Usak, Turkey

Ömer Faruk Acartürk Sümeyye Faruk Acartürk ile evlidir. Sümeyye Acartürk sosyal medyada zaman içerisinde tanınan ve bir buçuk milyona yakın abonesi bulunan bir fenomendir. Genelde yaptığı yemekler sayesinde kadınların ilgisini çeken Sümeyye Acartürk, İstanbul ilinde ikamet ediyor.

Kendisi tatlıya ve özellikle çikolataya çok düşkün bir insan diyebiliriz.

Profiline girdiğinizde sadece yemek videoları ve resimleri ile karşılaşmayacaksınız.

Aynı zamanda ufak çekilişler ile takipçilerine hediyeler verdiğini de göreceksiniz. İsterseniz bu çekiliş şartlarını yerine getirerek katılabilir ve çekiliş ödüllerine de sahip olabilirsiniz.

Sümeyye Acartürk ‘ün aynı zamanda bir YouTube kanalı da mevcut.

 İsteyenler Sümeyye Acartürk Youtube kanalını takip ederek ayrıntılı tarif videolarına ve ayrıntılı sunum hazırlama videolarına erişebilir. İzlediğimiz videolardan ailenin tamamen hamarat olduğu gözden kaçmıyor. Bazı videolarında ailesine, annesine ve ablasına da yer veriyor. Onların tariflerini de kullanıcılar ile paylaşarak takipçilerine sunduğu çeşitleri daha da zenginleştiriyor.

Bazı kanallar genelde lüks masalar ve pahalı malzemeler kullanırken, Sümeyye Acartürk ortalama gelire sahip bir aile için en lezzetli tarifleri veriyor.

Gittiği misafirliklerde de sofra sunumlarını VLOG videosu olarak takipçileri ile paylaşıyor. Masalarda bulunan yemekleri de tanıtarak kadınlar için birçok alternatif sofra seçeneği sunuyor. 

Sümeyye Acartürk aynı zamanda Yusuf adında çok tatlı bir çocuğa sahip. Yusuf için hazırladığı doğum günü hazırlığı videosundan oğlunun 4 yaşına girdiğini anlıyoruz. Oğlu içinde farklı bir doğum günü sürprizi hazırlayan genç anne adım adım yaptıklarını yine videoya çekerek kanalında paylaşmış.

Sizde çocuğunuz için güzel bir masa hazırlamak istiyorsanız kanaldaki videoyu izlemenizi tavsiye ederiz.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, net bilge olarak Sümeyye Ömer’in eşi kimdir? Ne iş yapıyor? Ömer Faruk Acartürk kimdir? Kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Ömer Faruk Acartürk İnstagramda @omerfaruk.acarturk kullanıcı adı ile bulunur. Ömer Faruk Acartürk İstanbul Bilgi Üniversitesi’de Finansal ekonomi okudu Ömer Faruk Acartürk university of pamukkale’de financial eco. master pr. Okudu Ömer Faruk Acartürk Sümeyye Faruk Acartürk ile evli Sümeyye Acartürk sosyal medyada zaman içerisinde tanınan ve bir buçuk milyona yakın abonesi bulunan bir fenomendir.

error: Content is protected !!