Fatih İçmeli kimdir nerelidir? kaç yaşında? Fatih İçmeli vikipedi? Fatih İçmeli ne iş yapar?

09.11.2023
Fatih İçmeli kimdir nerelidir? kaç yaşında? Fatih İçmeli vikipedi? Fatih İçmeli ne iş yapar?

Öykü Gürman’ın sevgilisi Fatih İçmeli kimdir, nerelidir? Fatih İçmeli kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Öykü Gürman’ın sevgilisi Fatih İçmeli kimdir, nerelidir? Fatih İçmeli kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Müzik piyasasındaki başarısı ve oynadığı dizilerdeki başarılı performansıyla adından söz ettiren Öykü Gürman, Gürman’ın sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımlarda bir süredir birlikte olduğu sevgilisinden evlilik teklifi aldığını duyurdu. Peki teklif eden sevgilisi Fatih İçmeli kimdir ?

Fatih içmeli Aslen Elazığlıdır. 44 yaşında olduğu düşünülen Fatih İçmeli Reklamcılık işi yapıyor ve İstanbul Kartalda ikamet ettiğine dair söylentiler mevcuttur.

Öykü Gürman’ın Fatih İçmeli’yle 2017 yılından beri aşk yaşadığı bilinmektedir.

Fatih İçmeli’nin 20 bini aşkın takipçisinin bulunduğu Instagram hesabı ‘fatihicmeli’ şeklindedir. 

Öykü Gürman’ın sevgilisi Fatih İçmeli kimdir, nerelidir? Fatih İçmeli kaç yaşında? Günümüzde 44 yaşındadır. Yaşamını İstanbul’da sürdüren Fatih İçmeli boğa burcudur. Tam bir spor tutkunu olan Fatih İçmeli düzenli olarak spor yapmaktadır. Zaman zaman dalış yapmayı sevmektedir. Seyahat etmeyi sevmektedir. Instagram’da fatihicmeli ismiyle paylaşımlarına devam eden Fatih İçmeli’nin bu mecrada 23.4K takipçisi bulunmaktadır. 

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Öykü Gürman’ın sevgilisi Fatih İçmeli kimdir, nerelidir? Fatih İçmeli kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Fatih İçmeli aslen Elazığ doğumlu ve 46 yaşında olduğu söylenenler arasında. Fatih İçmeli, turizm, gıda ve inşaat alanlarında faaliyet gösteriyor.