Oyuncax tv Melike Elif kimdir? Melike Elif çetintaş kaç yaşında?

26.10.2023
Oyuncax tv Melike Elif kimdir? Melike Elif çetintaş kaç yaşında?

Oyuncax tv Melike Elif kimdir? Melike Elif çetintaş kaç yaşında? Melike Elif çetintaş kaç yaşında? Melike Elif çetintaş kaçıncı sınıfa gidiyor? Melike Elif Çetintaş hangi liseye gidiyor? Melike Elif çetintaş nerede yaşıyor? Boyu 2023 Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Oyuncax tv Melike Elif kimdir? Melike Elif çetintaş kaç yaşında? Melike Elif çetintaş kaç yaşında? Melike Elif çetintaş kaçıncı sınıfa gidiyor? Melike Elif Çetintaş hangi liseye gidiyor? Melike Elif çetintaş nerede yaşıyor? Boyu 2023 sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun netbilge bilgiler sizlerle.

Oyuncax Tv kanalının tek bir sahibi yoktur. Fakat kanalda en çok tanınan kişi Melike Elif’tir. Kanalı Melike Elif ve ailesi yönetmektedir. Oyuncax Tv 2007 doğumludur. Oyuncax Tv Melike Elif’in annesinin adı Ayla’dır. Oyuncax Tv Melike Elif’in babasının adı Serkan’dır. Oyuncax Tv Melike Elif’in erkek kardeşinin adı Eren’dir. 

2007 yılında İzmir’de doğan Melike Elif Çetintaş, sosyal medyada içerik üreticiliği yapıyor.

Küçük yaşta fenomen olan Melike Elif 20232 yılı itibariyle 16 yaşında. 2007 yılında İzmir’de doğan Melike Elif Çetintaş, sosyal medyada içerik üreticiliği yapıyor. Küçük yaşta fenomen olan Melike Elif 2022 yılı itibariyle 15 yaşında. Oyuncax TV isimli kanalları ve hesapları üzerinden paylaşımlar yapan Melike Elif, içeriklerinde ailesinin de desteğini alıyor.

Oyuncax TV isimli kanalları ve hesapları üzerinden paylaşımlar yapan Melike Elif, içeriklerinde ailesinin de desteğini alıyor.

Melike Elif’in burcu ise Oğlak.

  • Yaşı: 14
  • Burcu: Oğlak
  • Doğum tarihi: 2007
  • Memleketi: Bilinmemektedir.
  • Yaşadığı yer: İzmir
  • Boyu: bilinmemektedir.
  • Kilosu: 51

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, net bilge olarak Oyuncax tv Melike Elif kimdir? Melike Elif çetintaş kaç yaşında? Melike Elif çetintaş kaç yaşında? Melike Elif çetintaş kaçıncı sınıfa gidiyor? Melike Elif Çetintaş hangi liseye gidiyor? Melike Elif çetintaş nerede yaşıyor? Boyu 2023 sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.